High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Asus Eee Pad Transformer - kolejny tablet ze stacją dokującą

Telefony

rss

Asus Eee Pad Transformer - kolejny tablet ze stacją dokującą

2011.01.07//  J. Kruczek
Asus zaprezentował na targach CES 2011 swoje tablety internetowe. Wczoraj prezentowaliśmy najmniejszy 7-calowy model, a dziś przyszła pora na większy Eee Pad Transformer. 10-calowy tablet koncepcją przypomina Lenovo U1 Hybrid, czyli oferuje tablet oraz dodatkową stację dokującą.
Zobacz także: Tablet Woow Digital - Nvidia Tegra 2 i Android 2.3 w stosunkowo tanim urządzeniu »Połączenie netbooka i tabletu internetowego nie jest nowym pomysłem, ale do tej pory nie mieliśmy do czynienia z wieloma urządzeniami tego typu. Eee Pad Transformer posiada ekran pojemnościowy o przekątnej 10 cali oraz rozdzielczości 1280x800 pikseli. Urządzenie napędza platforma Nvidia Tegra 2 oferująca między innymi 512MB bądź 1GB pamięci RAM.
Eee Pad Transformer Eee Pad Transformer
Eee Pad Transformer Eee Pad Transformer
Eee Pad Transformer Eee Pad Transformer

Użytkownicy otrzymają do dyspozycji 16, 32 lub 64GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo kart SD. Na pokładzie znalazła się aparat o rozdzielczości 5Mpix oraz kamera internetowa o matrycy 1,2Mpix. Na wyposażeniu znajdą się obowiązkowe moduły WiFi oraz Bluetooth, a całość uzupełni łącze HDMI. Transformer ma pracować w oparciu o system Android Honeycomb, a bateria urządzenia wystarczy na około 8 godzin pracy.
Zobacz także: Samsung Gloria - tablet z systemem Windows 7 i klawiaturą QWERTY »Stacja dokująca do Eee Pad Transformer oferuje klawiaturę QWERTY oraz touchpad. Dok ma wbudowaną baterię, która pozwoli na pracę przez kolejne 16 godzin. Nowe urządzenie trafi na rynek w kwietniu bieżącego roku w cenie mieszczącej się w przedziale 399-699 dolarów w zależności od konfiguracji.
Eee Pad MeMO Eee Pad MeMO
Eee Pad MeMO Eee Pad MeMO
Eee Pad MeMO Eee Pad MeMO

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus Eee Pad Transformer - kolejny tablet ze stacją dokującą

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Asus Eee Pad Transformer - kolejny tablet ze stacją dokującą