High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Asus Fonepad już niedługo otrzyma odświeżoną wersję

Telefony

rss

Asus Fonepad już niedługo otrzyma odświeżoną wersję

2013.05.17//  J. Kruczek
Asus Fonepad jest bardzo świeżym produktem na naszym rynku, a producent już planuje wprowadzić odświeżoną wersję. Zdecydowano się na poprawienie kilku elementów, które zdaniem producenta wymagały zmian. Użytkownicy będą mogli liczyć na nieco mocniejszy tablet.
Główna zmiana zajdzie w kwestii serca tabletu. Asus Fonepad jest dotychczas wyposażany w procesor Intel Atom Z2420 o taktowaniu 1,2 GHz. To się zmieni i producent wykorzysta teraz procesor Intel Atom Z2460 o taktowaniu 1,6 GHz. W obudowie znajdzie się także więcej pamięci. Użytkownicy zamiast 16 GB skorzystają z 32 GB.
Asus Fonepad
Asus Fonepad Asus Fonepad
Asus Fonepad


Zobacz także: HP SlateBook x2 - hybrydowy tablet z platformą Nvidia Tegra 4 »Niestety to wszystkie zmiany, jakie zostaną przeprowadzone. Należy jednak pamiętać, że pozostałe elementy specyfikacji nie są złe. Asus Fonepad oferuje 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280x800 pikseli. Procesor wspomaga 1 GB pamięci RAM. Nie zabrakło slotu na karty microSD, kamery 1,2 Mpix oraz modułów WiFi i Bluetooth. Obsługa łączności 3G jest oczywiście  standardem. Cena odświeżonego modelu ma wynosić około 360 dolarów.

Asus Fonepad
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus Fonepad już niedługo otrzyma odświeżoną wersję

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Asus Fonepad już niedługo otrzyma odświeżoną wersję