High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus NX90 - prawdziwy tytan wśród laptopów

Komputery i konsole

rss

Asus NX90 - prawdziwy tytan wśród laptopów

2010.07.08//  J. Kruczek
Firma Asus nie próżnuje i ciągle pracuje nad nowymi urządzeniami. Najnowsze dzieło producenta to laptop NX90, który wyróżnia się nie tylko mocną specyfikacją, ale także nietypowym designem, odbiegającym nieco od tradycyjnych laptopów.
Zobacz także: Gateway Road Warrior - seria laptopów dla biznesmenów »Wygląd najnowszego Asusa zaprojektował znany projektant Dawid Lewis. Obudowę wykonano z polerowanego aluminium, co nadaje bardzo eleganckiego wyglądu. Ciekawostką jest szersza pokrywa z monitorem, w którą po bokach wbudowano głośniki przypominające wyglądem przetworniki z telewizorów.
Asus NX90 Asus NX90
Asus NX90 Asus NX90
Asus NX90 Asus NX90

Asus przygotował do wyboru kilka procesorów z serii Intel Core i7 i i5. Wszystkie procesory są wyposażone w technologię Intel Turbo Boots, co pozwala w razie potrzeby wycisnąć dodatkowa moc z laptopa. Ekran o przekątnej 18,4 cala pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p. Za wyświetlanie grafiki odpowiada Nvidia GeForce GT 335M z wbudowaną pamięcią 1GB GDDR3.
Zobacz także: Panasonic Toughbook F9 - kolejny pancerny laptop wkracza na rynek »Potężne głośniki są wspomagane przez technologię ASUS SonicMaster, która zapewnia czysty dźwięk o wysokiej jakości. Asus NS90 posiada na pokładzie 12GB pamięci RAM DDR3, a na przechowywanie danych użytkownicy mają 1,5TB wbudowanej pamięci. Klawiatura laptopa posiada pełny układ QWERTY oraz dwa touchpady umieszczone przeciwstawnie. Laptop wykorzysta system Windows 7 64Bit w wybranej przez użytkownika wersji. Nowe urządzenie nie ma jeszcze ustalonej ceny, ale przecieki sugerują kwotę około 2500 dolarów, czyli około 8000 złotych.
Asus NX90 Asus NX90
Asus NX90 Asus NX90
Asus NX90 Asus NX90

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus NX90 - prawdziwy tytan wśród laptopów

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus NX90 - prawdziwy tytan wśród laptopów