High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus NovaGo - konwertowalny laptop z procesorem ARM

Komputery i konsole

rss

Asus NovaGo - konwertowalny laptop z procesorem ARM

2017.12.07//  J. Kruczek
Asus NovaGo jest jednym z pierwszych konwertowalnych laptopów korzystających z procesora Snapdragon 835. To oznacza wykorzystanie systemu Windows 10 S przygotowanego do współpracy z architekturą ARM.
Procesor Snapdragon 835 jest znany ze smartfonów, ale Qualcomm doszedł do porozumienia z Microsoftem w wyniku czego powstał system Windows 10 S. Asus NovaGo jest jednym z pierwszych urządzeń wykorzystujących to połączenie. Sprzęt oferuje 13,3-calowy ekran o rozdzielczości 1920x1080 pikseli.
Asus NovaGo
Asus NovaGo Asus NovaGo
Asus NovaGo

Wspomniany procesor otrzymuje wsparcie od 4 bądź 8 GB RAMu. Dane będzie można zapisywać w pamięci o pojemności 64 bądź 256 GB. Wyposażenie urządzenia obejmuje między innymi moduły WiFi oraz LTE. Konstrukcja pozwoli na korzystanie z urządzenia w formie laptopa czy tabletu.
Asus NovaGo cechuje się wymiarami 31,6x22,1x1,49 cm i wagą 1,39 kg. Producent zapewnia, że zastosowany akumulator wystarczy na około 20 godzin pracy. Asus NovaGo w wersji 4 GB i 64 GB został wyceniony na 599 dolarów, a mocniejszy 8 GB i 256 GB ma kosztować 799 dolarów. Premiera urządzenia nastąpi w przyszłym roku.

Asus NovaGo
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Doogee X60 - unboxing smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus NovaGo - konwertowalny laptop z procesorem ARM

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus NovaGo - konwertowalny laptop z procesorem ARM