High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus ROG GR8 - mały, efektowny komputer w roli domowego centrum rozrywki

Komputery i konsole

rss

Asus ROG GR8 - mały, efektowny komputer w roli domowego centrum rozrywki

2014.06.08//  J. Kruczek
Komputery PC ostatnio wracają do łask i pełnią w domach rolę konsol do gry i odtwarzaczy multimedialnych. Rozwój technologii pozwolił zamykać wydajne podzespoły w małych obudowach, a tym samym ponownie zwiększył popularność komputerów PC.
Asus ROG GR8 jest właśnie taką małą i bardzo wydajna konstrukcją nastawiona głównie na graczy. Komputer ten może jednak pełnić rolę domowego centrum rozrywki. Niewielka obudowa o pojemności 2,5 litra oferuje efektowny design pasujący do nowoczesnych wnętrz.
Asus ROG GR8
Asus ROG GR8 Asus ROG GR8
Asus ROG GR8

Producent wykorzystał w nowym komputerze procesor Intel Core i7 najnowszej generacji oraz kartę grafiki GeForce GTX 750 Ti. Jeżeli chodzi o pamięć RAM i dyski 2,5 cala to użytkownik ma łatwy dostęp do slotów i może wartości dowolnie modyfikować.
Zobacz także: Zotac ZBOX Sphere OI520 - komputer zamknięty w kuli debiutuje w Europie »Asus ROG GR8 został wyposażony w przewodową kartę sieciową oraz bezprzewodowy moduł WiFi. Odbiornik Miracast pozwala na streamimg treści HD ze smartfonów i tabletów na monitor czy telewizor. Za dźwięk odpowiada technologia SupremeFX. Asus ROG GR8 pracuje pod kontrolą Windowsa 8.1, ale jest kompatybilny ze SteamOS i kontrolerem Valve. Producent zapewnia, że komputer jest bardzo cichy i generowany hałas nie przekroczy 28 dB. Asus ROG GR8 zadebiutuje w przyszłym kwartale, ale cena nie jest znana.
Asus ROG GR8
Asus ROG GR8 Asus ROG GR8
Asus ROG GR8

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus ROG GR8 - mały, efektowny komputer w roli domowego centrum rozrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus ROG GR8 - mały, efektowny komputer w roli domowego centrum rozrywki