High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus ROG Strix XG17AHPE i ROG Strix XG17AHP - przenośne monitory dla graczy

Komputery i konsole

rss

Asus ROG Strix XG17AHPE i ROG Strix XG17AHP - przenośne monitory dla graczy

2020.07.15//  J. Kruczek
Asus poszerza swoją ofertę o dwa nowe monitory gamingowe. Wyróżnikiem modeli jest fakt, że są konstrukcjami przenośnymi wyposażonymi we własną baterię. Modele ROG Strix XG17AHPE i ROG Strix XG17AHP trafiają już do zachodnich sklepów.
Asus ROG Strix XG17AHPE i ROG Strix XG17AHP różnią się zasadniczo podstawką. Dokładniej pierwszy model jej nie posiada, zaś drugi wyposażono w tripod oraz specjalną torbę do przechowywania sprzętu. Specyfikacja monitorów pozostaje identyczna.
Asus ROG Strix XG17AHP
Asus ROG Strix XG17AHP Asus ROG Strix XG17AHP
Asus ROG Strix XG17AHP


Zobacz także: Acer Predator X38 - imponujący monitor za szaloną cenę »Monitory wyposażono w 17,3-calowe matryce IPS pracujące w rozdzielczości Full HD. Producent zadbał o technologię Adaptive Sync oraz o odświeżanie na poziomie 240 Hz. Za dźwięk odpowiadają głośniki oraz przetwornik DAC ESS Sabre 9118. Zasilanie dostarcza akumulator o pojemności 7800 mAh, który ma wystarczyć na około 3 godziny pracy przy najwyższej częstotliwości odświeżania. Podstawowa wersja monitora została wyceniona na 399 dolarów, zaś model z podstawką jest o 100 dolarów droższy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus ROG Strix XG17AHPE i ROG Strix XG17AHP - przenośne monitory dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus ROG Strix XG17AHPE i ROG Strix XG17AHP - przenośne monitory dla graczy