High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus SDRW-08U5S-U - zewnętrzna nagrywarka w stylu ZEN

Komputery i konsole

rss

Asus SDRW-08U5S-U - zewnętrzna nagrywarka w stylu ZEN

2013.04.02//  J. Kruczek
Asus SDRW-08U5S-U to najnowsza zewnętrzna nagrywarka DVD, która czerpie inspiracje z designu ZEN. Oznacza to bardzo smukłą sylwetkę i fakturę zbudowaną z kręgów. Całość oczywiście wykonana z aluminium i w metalicznych barwach.
Zobacz także: Transcend TS8XDVDS-K - zewnętrzna nagrywarka w kompaktowym wydaniu »Nowa nagrywarka będzie idealnym wyborem dla osób ceniących sobie nietuzinkowy styl i potrzebujących wygodnego i mobilnego narzędzia do nakrywania płyt. Urządzenie zamknięto w obudowie o grubości zaledwie 13 mm i dostępnej w kolorach Mellow Metallic, Dusty Rose oraz Bright Berry. Gadżet spisze się w szczególności przy współpracy z ultrabookami i urządzeniami mobilnymi.
Asus SDRW-08U5S-U
Asus SDRW-08U5S-U Asus SDRW-08U5S-U
Asus SDRW-08U5S-U


Zobacz także: Lite-On eNAU608 - zewnętrzna nagrywarka DVD dla indywidualistów »Producent zadbał o wbudowaną podstawkę pozwalająca na ustawienie nagrywarki zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. System Disc Encryption II ma zapewnić bezpieczeństwo zapisywania danych. Użytkownik będzie miał możliwość szyfrowania danych i zabezpieczania ich hasłem. Nagrywarka łączy się z komputerem za pośrednictwem interfejsu USB.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus SDRW-08U5S-U - zewnętrzna nagrywarka w stylu ZEN

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus SDRW-08U5S-U - zewnętrzna nagrywarka w stylu ZEN