High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus UX51 VZ - mocarny ultrabook dla najbardziej wymagających

Komputery i konsole

rss

Asus UX51 VZ - mocarny ultrabook dla najbardziej wymagających

2012.12.01//  J. Kruczek
Asus UX51 VZ ma być jednym z najmocniejszych ultrabooków dostępnych na rynku i rzut okiem na specyfikację potwierdza przechwałki producenta. Komputer korzysta z najnowszych rozwiązań i poradzi sobie bez problemów z każdym zadaniem.
Zobacz także: Lenovo X1 Carbon - ultrabook z włókna węglowego za 7,5 tysiąca złotych »Przede wszystkim sercem laptopa został czterordzeniowy procesor Intel Core i7-3612QM wspomagany przez aż 12 GB pamięci RAM. Najnowsze gry nie będą też najmniejszym problemem dla karty graficznej Nvidia GT 650M. Takie połączenie podzespołów gwarantuje najwyższą wydajność i bezproblemową pracę z każdym programem i grą.
Asus UX51 VZ Asus UX51 VZ
Asus UX51 VZ Asus UX51 VZ
Asus UX51 VZ Asus UX51 VZ


Zobacz także: Samsung Serii 5 ULTRA T - nowoczesny ultrabook z systemem Windows 8 »Producent zastosował dwa dyski SSD o pojemności 128 GB każdy. Asus UX51 VZ korzysta z ekranu o przekątnej 15,6 cali i rozdzielczości Full HD 1080p. Ekran posiada matową matrycę, co pozwala bez problemu korzystać z laptopa przy jasnym oświetleniu. W najgrubszym miejscu Asus UX51 VZ posiada 20 mm, zaś całość z akumulatorem waży 2,15 kg. Oczywiście specyfikacja obejmuje wszystkie najważniejsze porty i moduły, jakie powinny się znaleźć w nowoczesnym laptopie. Całość dopełnia system Windows 8 w wersji 64-bitowej. Nie wiemy na ile starcza bateria, ani jaka będzie cena nowego modelu. Możemy być jednak pewni, że będzie ona wysoka.

Asus UX51 VZ Asus UX51 VZ
Asus UX51 VZ Asus UX51 VZ
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus UX51 VZ - mocarny ultrabook dla najbardziej wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus UX51 VZ - mocarny ultrabook dla najbardziej wymagających