High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus VariDrive - niezwykły napęd zewnetrzny ze stacją dokującą

Komputery i konsole

rss

Asus VariDrive - niezwykły napęd zewnetrzny ze stacją dokującą

2012.12.31//  J. Kruczek
Asus VariDrive jest bardzo interesującym urządzeniem łączącym w sobie napęd zewnętrzny ze stacją dokującą. Producent zadbał o przydatne porty i elegancką, kompaktową obudowę. Nowy gadżet docenią osoby dużo pracujące przed komputerem.
Zobacz także: Lite-On eNAU608 - zewnętrzna nagrywarka DVD dla indywidualistów »Producent wyposażył urządzenie w napęd 8X Super-Multi DVD. Dzięki temu Asus VariDrive spisze się idealnie z laptopami pozbawionymi napędów. Będzie też przydatny przy współpracy z klasycznymi pecetami, ponieważ może spokojnie leżeć na biurku, co zapewni wygodny dostęp. Napęd optyczny to nie jedyna zaleta urządzenia.
Asus VariDrive Asus VariDrive
Asus VariDrive Asus VariDrive
Asus VariDrive Asus VariDrive


Zobacz także: Sony BDX-S500u - bardzo szybka nagrywarka Blu-ray »Asus VariDrive posiada cztery porty USB 3.0. Dwa z nich są przeznaczone do ogólnego użytku, jeden pełni rolę łącznika z urządzeniami mobilnymi. Czwarty zaś został osadzony z boku i pozwoli na swobodne ładowanie urządzeń. Nie zabrakło porty LAN oraz możliwości podłączenia dodatkowego monitora przez stację. Zapewniają to złącza D-Sub oraz HDMI. Niestety nie zdradzono jeszcze ceny i sugerowanej ceny oryginalnego napędu zewnętrznego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus VariDrive - niezwykły napęd zewnetrzny ze stacją dokującą

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus VariDrive - niezwykły napęd zewnetrzny ze stacją dokującą