High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus VivoBook S13 - stylowy laptop wkracza do Polski

Komputery i konsole

rss

Asus VivoBook S13 - stylowy laptop wkracza do Polski

2018.11.21//  J. Kruczek
Asus VivoBook S13 jest stylową konstrukcją o kompaktowych gabarytach. Nowy laptop mimo smukłej sylwetki mieści w sobie całkiem niezłe podzespoły. Urządzenie powinno trafić w gusta klientów.
Asus VivoBook S13 korzysta z 13,3-calowego ekranu NanoEdge o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Co ważne dzięki bardzo smukłym ramkom sprzęt nie wiele odbiega gabarytami od 11-calowych laptopów. Klienci będą mogli wybrać model wyposażony w procesor Intel Core i7-8550U, Core i5-8250U bądź też i3-8130U.
Asus VivoBook S13
Asus VivoBook S13 Asus VivoBook S13
Asus VivoBook S13

W każdym z wypadków za grafikę będzie odpowiedzialny układ Intel UHD 620. Procesory w zależności od wyboru użytkownika otrzymają wsparcie od 4 do 16 GB RAMu. Asus VivoBook S13 pozwoli przechowywać dane na nośnikach SSD o pojemności od 128 do 512 GB.
Zobacz także: HP Spectre x360 13 i 15 - odświeżone wersje eleganckich laptopów »Laptop korzysta z modułów WiFi oraz Bluetooth. Producent przygotował też kilka portów USB w różnych wersjach oraz HDMI i złącza audio. Całość dopełnia czytnik kart microSD oraz czytnik linii papilarnych i system audio Asus SonicMaster. Nie zabrakło panelu rozpoznającego gesty.

Asus VivoBook S13 ma korzystać z akumulatora pozwalającego na około 12 godzin pracy. Nowy laptop startuje w Polsce od ceny 3 499 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Creative Metallix Plus - test głośnikaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus VivoBook S13 - stylowy laptop wkracza do Polski

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Terminator po wielu latach oficjalnie powraca na ekrany kin! W sieci swoją premierę miał właśnie...

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus VivoBook S13 - stylowy laptop wkracza do Polski