High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus Zenbook UX32VD - wydajny notebook dla mobilnych

Komputery i konsole

rss

Asus Zenbook UX32VD - wydajny notebook dla mobilnych

2012.08.27//  J. Kruczek
Asus Zenbook UX32VD jest jednym ze smuklejszych urządzeń zachowujących solidną specyfikację i cenę nie zahaczającą o absurd. Producent podkreśla, że nowy model ma przede wszystkim oferować dużą mobilność dzięki wadze 1,45 kg i grubości od 5,5 do 18 mm.
Zobacz także: NEC LaVie Z - efektowny i wydajny ultrabook »Laptop przeznaczono do obsługi multimediów co potwierdza mocna specyfikacja. Użytkownicy mogą wybierać między procesorami Intel Core i5 bądź i7, oczywiście trzeciej generacji. Nie zdradzono ile pamięci RAM bezie dostępne w standardzie, ale będą to kości DDR3 1600 MHz. Przechowywanie danych umożliwią dwa nośniki HDD i SSD.
Asus Zenbook UX32VD Asus Zenbook UX32VD
Asus Zenbook UX32VD Asus Zenbook UX32VD
Asus Zenbook UX32VD Asus Zenbook UX32VD


Zobacz także: Samsung 550P5C i 550P7C - wydajne laptopy debiutują na naszym rynku »Dobre wrażenie robi karta graficzna Nvidia GeForce GT 620M z 1 GB pamięci. Specyfikacja obejmuje też porty USB, HDMI oraz moduły łączności Bluetooth i WiFi. Producent pomyślał o wszystkich potrzebnych elementach. Smukła obudowa zaowocowała niestety brakiem napędu płyt, ale ten podzespół jest coraz mniej wykorzystywany przez użytkowników. Na koniec zostawiliśmy ekran o przekątnej 13,3 cali i rozdzielczości Full HD 1080p. Wyświetlacz posiada matową powłokę i jest wykonany w technologii IPS, co zapewnia szerokie kąty widzenia oraz jasność na poziomie 350 cd/m2. Asus Zenbook UX32VD trafił już do polskich sklepów, a jego ceny zaczynają się od 4299 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus Zenbook UX32VD - wydajny notebook dla mobilnych

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus Zenbook UX32VD - wydajny notebook dla mobilnych