High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Asus Zenfone AR - nowy smartfon wspierający Projekt Tango

Telefony

rss

Asus Zenfone AR - nowy smartfon wspierający Projekt Tango

2017.01.05//  J. Kruczek
Asus Zenfone AR jest kolejnym smartfonem wspierającym Projekt Tango. To oznacza, że telefon ten wspiera rozszerzoną oraz wirtualną rzeczywistość.

Asus Zenfone AR pozwala na skanowanie otoczenia i wychwytywanie ruchu oraz głębi. Do tego ma być w pełni kompatybilny z goglami Google Daydream. Producent nie zdradził jeszcze pełnej specyfikacji urządzenia. Wiadomo, że główna kamera otrzymała sensor Sony IMX318 o rozdzielczości 23 Mpix.
Asus Zenfone AR
Asus Zenfone AR Asus Zenfone AR
Asus Zenfone AR

Oprócz tej kamery w obudowie musiała się znaleźć pokaźna ilość innych sensorów. Całość napędza procesor Qualcomm Snapdragon 821 wspomagany przez 8 GB pamięci RAM. Producent wyposażył smartfona w 5,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440x2560 pikseli.
Zobacz także: HTC U Ultra z najlepszym aparatem wśród smartfonów? »Wiadomo, że na pokładzie znajdzie się także czytnik linii papilarnych. Niestety nie ujawniono większej ilości informacji. Asus Zenfone AR ma zadebiutować w drugim kwartale roku.

Asus Zenfone AR
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Asus ZenFone Max Pro M1 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus Zenfone AR - nowy smartfon wspierający Projekt Tango

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Asus Zenfone AR - nowy smartfon wspierający Projekt Tango