High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Atari 2600 pokryte 24-karatowym złotem

Komputery i konsole

rss

Atari 2600 pokryte 24-karatowym złotem

2011.07.27//  J. Kruczek
Australijska grupa Urchin Associates zajmuje się szeroko pojętym moddingiem. Projektanci zajmują się przerabianiem różnych sprzętów, a ostatni ich projekt zakładał sprawdzenie, jak różne metale szlachetne nadają się do moddingu. Efektem tych prac jest jedna z najbardziej wyjątkowych konsol.
Zobacz także: Nintendo Wii Gold - najdroższe Wii świata »Atari 2600 posiada zamkniętego w sobie ducha lat 80-tych i wywołuje sentyment u wielu starszych graczy. Urchin Associates wykonało złotą wersję kultowej konsoli, która teraz błyszczy, jak nigdy wcześniej. Urządzenie zostało pokryte 24-karatowym złotem i tym samym stało się najdroższą konsolą Atari w historii. Przynajmniej zapewniają o tym twórcy projektu, choć nie zdradzili ceny urządzenia.
Złote Atari 2600 Złote Atari 2600
Złote Atari 2600 Złote Atari 2600
Złote Atari 2600 Atari 2600


Zobacz także: Chirita Ludwik XVI - ekskluzywny komputer na dziesięciolecie firmy »Projektanci pokryli drogim kruszcem całą konsole, łącznie z kontrolerami i przewodami. Niestety nie wiadomo, czy urządzenie trafi na sprzedaż. Zapewne miłośnicy starych gier z pokaźnymi portfelami wyłożyliby sporą sumę za możliwość gry w klasyki na takim sprzęcie. Póki co trzeba się nacieszyć zdjęciami najdroższej konsoli Atari 2600.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Atari 2600 pokryte 24-karatowym złotem

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Atari 2600 pokryte 24-karatowym złotem