High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Bakoon Products EQA-12 - przedwzmacniacz phono w zasilaniem akumulatorowym

Audio-Video

rss

Bakoon Products EQA-12 - przedwzmacniacz phono w zasilaniem akumulatorowym

2014.04.12//  J. Kruczek
Bakoon Products wprowadza na polski rynek przedwzmacniacz phono przeznaczony do współpracy z niskopoziomowymi wkładkami MC. Model EQA-12 korzysta z zaawansowanych rozwiązań oraz zasilania akumulatorowego obniżającego poziom zakłóceń.
Zobacz także: Musical Fidelity V90-BLU - zaawansowany odbiornik Bluetooth do zestawów Hi-Fi »Prezentowane urządzenie korzysta z sygnału prądowego będącego wyższym we wkładkach MC niż w modelach MM. Dzięki temu przy współpracy z przetwornikami MC uzyskuje się znaczne obniżenie poziomu zniekształceń i szumów. Takie rozwiązanie pozwoliło też wyeliminować ustawienia impedancji, ponieważ przedwzmacniacz prądowy dostosowuje się do wartości wkładki.
Bakoon Products EQA-12
Bakoon Products EQA-12 Bakoon Products EQA-12
Bakoon Products EQA-12

Zastosowanie akumulatorowego zasilania, czyli odseparowania od sieci elektrycznej sprawiło, że nie pojawiają się niepożądane zniekształcenia. Co więcej eliminacja skomplikowanych ustawień zmieniła Bakoon Products EQA-12 w urządzenie typu "włącz i używaj".
Zobacz także: Pioneer wprowadza do Polski amplituner VSX-1024 »W tylnej części obudowy znalazły się porty RCA, wyjście BNC, gniazdo uziemienia ramienia oraz gniazdo ładowarki. Istnieje możliwość rozbudowy urządzenia o zewnętrzny zasilacz akumulatorowy dostosowany designem do przedwzmacniacza. Podstawowy akumulator starcza na 24 godziny pracy. Bakoon Products EQA-12 zadebiutował w Polsce za cenę 15 000 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bakoon Products EQA-12 - przedwzmacniacz phono w zasilaniem akumulatorowym

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Bakoon Products EQA-12 - przedwzmacniacz phono w zasilaniem akumulatorowym