High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ C1420 - nowy kompakt z bogatymi funkcjami wkracza do Polski

Foto

rss

BenQ C1420 - nowy kompakt z bogatymi funkcjami wkracza do Polski

2010.07.11//  J. Kruczek
BenQ wprowadza na nasz rynek nową cyfrówkę, która przede wszystkim jest kierowana do osób ceniących sobie bogatą bazę trybów automatycznych. Nowy kompakt jest przeznaczony właśnie dla amatorów, którym tryby auto pomagają w tworzeniu dobrych zdjęć.
Zobacz także: Sony zaprezentowało nowe kompakty z opcją panoram 3D »BenQ C1420 wyposażono w matrycę 14 megapikseli oraz w obiektyw o trzykrotnym zoomie optycznym. Ekran aparatu o przekątnej 2,7 cala oferuje rozdzielczość na poziomie 2300 tysięcy punktów. Nowy kompakt zapisuje zdjęcia z czułością do 1600 ISO oraz nagrywa filmy video w rozdzielczości 720p.
BenQ C1420 BenQ C1420
BenQ C1420 BenQ C1420
BenQ E1230 BenQ E1230


Zobacz także: Casio Exilim EX-Z670 - nowy kompakt dla początkujących amatorów »Najnowszy kompakt posiada całe multum opcji automatycznych pomagających w zrobieniu dobrych zdjęć. Jednym z systemów jest Smart Scene. Ten program rozpoznaje, co się znajduje na zdjęciu i automatycznie dobiera odpowiedni tryb tematyczny przed zapisem fotografii. Aparat może jednocześnie wykrywać i śledzić pięć twarzy. Na pokładzie znalazł się tez system zdjęć seryjnych po wykonaniu, których użytkownik otrzyma podpowiedź o tym, które zdjęcia są rozmazane i kiepskie jakościowo. Nowy kompakt trafi na nasz rynek w połowie lipca, czyli za kilka dni i będzie dostępny za 279 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BenQ C1420 - nowy kompakt z bogatymi funkcjami wkracza do Polski

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ C1420 - nowy kompakt z bogatymi funkcjami wkracza do Polski