High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ C1450 - nowy kompakt z trybem HDR

Foto

rss

BenQ C1450 - nowy kompakt z trybem HDR

2010.10.17//  J. Kruczek
BenQ C1450 to pierwszy kompakt na rynku łączący uniwersalne zasilanie z trybem HDR. Producent zawarł w nowym kompakcie najnowsze zdobycze technologii i zasilił je dwiema tradycyjnymi bateriami AA, co obecnie jest dość rzadkim zastosowaniem, a w połączeniu z trybem HDR wręcz niespotykanym.
Zobacz także: Sanyo VPC-E1500TP - mały elegancki kompakt z matrycą 14 Mpix »Sercem nowej konstrukcji została matryca CCD o rozdzielczości 14 megapikseli. Aparat obsługuje czułości w zakresie ISO 100-3200. Kompakt został wyposażony w optykę pozwalającą na uzyskanie trzykrotnego przybliżenia optycznego.
BenQ C1450 BenQ C1450
BenQ C1450 BenQ C1450
BenQ C1450 BenQ C1450

Na wyposażeniu nowego modelu znalazł się wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7 cala. Całość uzupełnia łącze USB oraz gniazdo kart SD/SDHC. BenQ X1450 oferuje możliwość zapisu filmów HD 720p przy prędkości 30 klatek na sekundę. Kompakt pozwala na automatyczne dostosowanie trybów do warunków, w jakich wykonuje się zdjęcia. Nie zabrakło tez takich funkcji, jak wykrywanie twarzy i mrugnięć czy funkcji poprawy urody.
Zobacz także: Praktica Luxmedia 12-Z4TS - nowy kompakt dla amatorów z dotykowym LCD »Największą zaletą nowego kompaktu jest jednak tryb HDR, pozwalający na fotografowanie obszarów o nierównym rozłożeniu światła. Aparat automatycznie przywraca skomplikowane detale w jasnych i ciemnych partiach fotografii. Nowy model BenQ trafił do sprzedaży w cenie 259 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BenQ C1450 - nowy kompakt z trybem HDR

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ C1450 - nowy kompakt z trybem HDR