High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ G1 - mocny kompakt z jasnym obiektywem

Foto

rss

BenQ G1 - mocny kompakt z jasnym obiektywem

2012.07.10//  J. Kruczek
BenQ G1 jest odpowiedzią na topowe kompakty konkurencji. Nowy model ma oferować bogate możliwości i bardzo jasny obiektyw f/1.8. Ciekawym rozwiązaniem jest też odchylany ekran LCD. BenQ jest znany z produkcji budżetowych konstrukcji, a prezentowany kompakt ma być flagowym modelem producenta.
Nie zdradzono jeszcze ceny nowego modelu, ale możemy być pewni konkurencyjnej kwoty. Producent reklamuje aparat, jako najsmuklejszy model z odchylanym ekranem. BenQ G1 otrzymał matrycę CMOS o rozdzielczości 14 megapikseli. Aparat może się pochwalić między innymi wykonywaniem zdjęć w trybie seryjnym z prędkością 6 klatek na sekundę. Dwurdzeniowy procesor pozwolił na zastosowanie trybu HDR, czy też wykonywania nocnych zdjęć.
BenQ G1 BenQ G1
BenQ G1 BenQ G1
BenQ G1 BenQ G1


Zobacz także: Leica X2 i V-Lux 40 - nowe kompakty dla miłośników aparatów w stylu retro »Zakres czułości można regulować w przedziale ISO 100-6400. Miłośnicy filmowania mogą skorzystać z rejestracji obrazu w jakości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Trzy calowy wyświetlacz LCD oferuje rozdzielczość 920 tysięcy punktów. Wszystkie zdjęcia zapiszemy na kartach pamięci SD/SDHC/SDXC. Na pokładzie znalazły się porty USB oraz HDMI. Wbudowany akumulator oferuje wydajność 260 zdjęć. Wkrótce powinny się pojawić szczegóły odnośnie premiery.
BenQ G1 BenQ G1
BenQ G1 BenQ G1
BenQ G1 BenQ G1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BenQ G1 - mocny kompakt z jasnym obiektywem

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ G1 - mocny kompakt z jasnym obiektywem