High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BenQ MX822ST - krótkoogniskowy projektor do budowy kina domowego

Audio-Video

rss

BenQ MX822ST - krótkoogniskowy projektor do budowy kina domowego

2014.04.26//  J. Kruczek
BenQ wprowadził na rynek nowy projektor MX822ST. Prezentowany model wyróżnia się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami, które sprawiają, że będzie on całkiem dobrą bazą kina domowego.
Zobacz także: Sony VPL-HW40ES - zapowiedź projektora z panelami SXRD »BenQ MX822ST cechuje się krótką ogniskową pozwalającą na wyświetlanie obrazu wielkości 81 cali na odległości zaledwie 1 metra. Projektor pracuje w natywnej rozdzielczości XGA, czyli 1024x768 pikseli. Dużą zaletą jest też jasność na poziomie 3500 ANSI lumenów oraz kontrast o wysokim współczynniku 13000:1.
BenQ MX822ST
BenQ MX822ST BenQ MX822ST
BenQ MX822ST

Projektor jak wszystkie modele BenQ dba o środowisko i portfel właściciela. W tym celu zastosowano szereg rozwiązań obniżających zużycie energii. SmartEco analizuje wyświetlany obraz i dostosowuje siłę lampy. Eco Blank Mode dba o szybkie wygaszenie obrazu.
Zobacz także: Acer H5380BD - stosunkowo niedrogi i zaawansowany projektor do kina domowego »Producent zadbał o standardowy zestaw portów pozwalający na podłączenie najważniejszych źródeł obrazu. Istnieje możliwość wyświetlania obrazu w 3D z odtwarzaczy Blu-ray. Dźwięk zaś popłynie z wbudowanego głośnika 20 W. BenQ MX822ST zdaje się wart uwagi, choć cena 5890 złotych daje do myślenia.

BenQ MX822ST
BenQ MX822ST
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BenQ MX822ST - krótkoogniskowy projektor do budowy kina domowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BenQ MX822ST - krótkoogniskowy projektor do budowy kina domowego