High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ S21 - kamera z noktowizorem od maja w Polsce

Foto

rss

BenQ S21 - kamera z noktowizorem od maja w Polsce

2011.04.19//  J. Kruczek
W zeszłym roku na azjatyckich rynkach zadebiutowała kamera BenQ S21, która łączy w sobie możliwości kamery Full HD z noktowizorem. Urządzenie zostało bardzo ciepło przyjęte podczas pierwszych pokazów, a wiele osób zastanawiało się, kiedy BenQ S21 trafi na zachodnie rynki.
Zobacz także: Samsung HMX-T10 - nowoczesna kamera z optyką Schneider-Kreuznach »Fani filmowania i nocnego życia mają powody do radości, ponieważ kamera BenQ S21 trafiła do Polski i już od maja będzie dostępna w sprzedaży. Najważniejszą cechą BenQ S21 jest możliwość wykonywania filmów w ograniczonym naświetleniu oraz w całkowitej ciemności, dzięki zastosowaniu podczerwieni. Producent zadbał również o lampę błyskowa, która oferuje zasięg dwóch metrów. Pomoże ona w wykonywaniu dobrych zdjęć.
BenQ S21 BenQ S21
BenQ S21 BenQ S21
BenQ S21 BenQ S21

Kolejnym ważnym atutem BenQ S21 jest sensor ruchu. Dzięki temu rozwiązaniu kamera automatycznie rozpocznie rejestrowanie obrazu po wykryciu ruchomego obiektu. Możemy w ten sposób zarejestrować obrazy, które normalnie uciekłyby naszym oczom. Producent zbudował kamerę na matrycy CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli. Użytkownicy mogą rejestrować filmy Full HD 1080p przy prędkości 30 klatek na sekundę. Płynniejsze nagrywanie wymaga obniżenia rozdzielczości do 848x480 pikseli.
Zobacz także: JVC GC-PX1 - hybryda kompaktu i kamery HD »Na pokładzie znajdziemy 3-calowy wyświetlacz LCD oraz port HDMI. Do zapisywania wykorzystamy karty pamięci, dzięki dwóm czytnikom SD/SDHC, obsługującym nośniki o pojemności do 32GB. Kamera czerpie zasilanie z dedykowanego akumulatora bądź z dwóch zwykłych baterii AA. Sprzedaż BenQ S21 rozpocznie się w maju, a cena wyniesie 439 złotych.

BenQ S21 BenQ S21
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BenQ S21 - kamera z noktowizorem od maja w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ S21 - kamera z noktowizorem od maja w Polsce