High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BenQ TK810 - debiut projektora będącego alternatywą dla telewizorów smart

Audio-Video

rss

BenQ TK810 - debiut projektora będącego alternatywą dla telewizorów smart

2020.05.05//  J. Kruczek
BenQ wprowadza na rynek projektor TK810 promowany jako urządzenie smart. Nowy model ma z powodzeniem zastąpić telewizory 4K i będzie dostępny w sprzedaży od połowy maja za cenę 5599 zł. Taka cena może się wydawać mało konkurencyjna w przypadku telewizorów, ale już w kategorii projektorów jest to ciekawa propozycja.
BenQ TK810 korzysta z platformy Android dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do narzędzi AptoideTV, pozwalających korzystać z licznych aplikacji. Projektor obsłuży takie platformy VOD, jak Netflix, Amazon Prime czy HBO Go. Za łączność z internetem odpowiada wbudowany moduł WiFi. Za pomocą Bluetoth można podłączyć do projektora na przykład zestaw głośnikowy. Złącza USB pozwalają wyświetlać treści z zewnętrznych pamięci.
BenQ TK810
BenQ TK810 BenQ TK810
BenQ TK810

Ogólnie mamy do czynienia z projektorem DLP z XPR pozwalającym na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 3840x2160 pikseli. Źródło światła zapewnia jasność 3200 ANSI lumenów oraz kontrast 10 000:1. Lampa w zależności od trybu ma się cechować żywotnością od 4000 do 15 000 godzin. Obraz wyświetlany przez projektor może mieć rozmiar od 40 do 200 cali.
Zobacz także: Epson EF-100 - kompaktowy projektor laserowy do kina domowego »W obudowie znalazł się głośnik 5W oraz szereg złączy, jak dwa HDMI czy porty USB. Nie zabrakło złączy audio oraz RS232. Całość dopełnia szereg funkcji oraz trybów przeznaczonych do oglądania różnych treści.  
BenQ TK810
BenQ TK810
BenQ TK810

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BenQ TK810 - debiut projektora będącego alternatywą dla telewizorów smart

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BenQ TK810 - debiut projektora będącego alternatywą dla telewizorów smart