High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Beyerdynamic A2 - wzmacniacz słuchawek z najwyższej półki

Audio-Video

rss

Beyerdynamic A2 - wzmacniacz słuchawek z najwyższej półki

2014.04.27//  J. Kruczek
Podczas zbliżających się targów High End Show w Monachium ma zostać zaprezentowany wzmacniacz słuchawkowy Beyerdynamic A2. Rynkowy debiut urządzenia będzie miał miejsce w drugiej połowie maja. Co dostaniemy za 5999 złotych?
Zobacz także: Bakoon Products EQA-12 - przedwzmacniacz phono w zasilaniem akumulatorowym »Beyerdynamic A2 to sprzęt z najwyższej półki. Wysoka jakość materiałów i wykonania oraz szereg nowoczesnych rozwiązań zapewni doskonały przekaz dźwięku. Dzięki przełącznikowi wzmocnienia sprzęt dostosuje się do każdego odtwarzacza. Przełącznik impedancji pozwoli zaś współpracować z każdymi słuchawkami.
Beyerdynamic A2
Beyerdynamic A2 Beyerdynamic A2
Beyerdynamic A2

Wszystkie podzespoły we wnętrzu obudowy zostały ręcznie wykonane i zestrojone do konkretnych zadań. To wymagało zajęcia większej przestrzeni niż zintegrowane elementy, ale za to jakość przenoszonego dźwięku będzie stała na najwyższym poziomie.
Zobacz także: Musical Fidelity V90-BLU - zaawansowany odbiornik Bluetooth do zestawów Hi-Fi »Beyerdynamic A2 pozwala na przełączanie napięcia zasilającego urządzenie, co pozwala na korzystanie ze sprzętu w krajach korzystających z sieci 110-120V oraz 220-240V. Wszystkie porty otrzymały pozłacane wtyki. W zestawie ze wzmacniaczem otrzymamy stojak na słuchawki, pilota oraz przewód zasilający.
Beyerdynamic A2
Beyerdynamic A2 Beyerdynamic A2
Beyerdynamic A2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Beyerdynamic A2 - wzmacniacz słuchawek z najwyższej półki

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Beyerdynamic A2 - wzmacniacz słuchawek z najwyższej półki