High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Biały iPhone 4 z nowymi antenami zadebiutuje wiosną?

Telefony

rss


Warning: Creating default object from empty value in /www/www.banzaj.pl/class/web_poll.php on line 108

Biały iPhone 4 z nowymi antenami zadebiutuje wiosną?

2010.12.09//  J. Kruczek
Biały iPhone 4 stał się już mitem, który dopiero czeka na realizację. Apple ciągle odkłada premierę urządzenia i walczy ze wszystkimi modyfikacjami niezależnych projektantów. Do sieci wyciekły jednak informacje, które wskazują na premierę białego smartfona.
Zobacz także: Google Nexus S oficjalnie zaprezentowany! Premiera jeszcze w grudniu »Wszystko za sprawą ulotki reklamowej amerykańskiej sieci AT&T, która zawierała informację o białym iPhonie 4. Zgodnie z ulotką nowa wersja telefonu Apple miałaby się pojawić na rynku wiosną 2011 roku. Co ciekawe biała wersja telefonu miałaby zawierać nie tylko nową obudową, ale przede wszystkim przeprojektowany system anten.

Ankieta: Czy biały iPhone 4 będzie hitem?

Biały iPhone 4 Biały iPhone 4
Biały iPhone 4 Biały iPhone 4
Biały iPhone 4 Biały iPhone 4


Zobacz także: Sony Ericsson ZEUS Z1 - wyciekł film prezentujący Playstation Phone »Przypomnijmy, że feralne umiejscowienie anten w iPhonie 4 sprawia wiele problemów użytkownikom. Telefon ma problemy z utrzymaniem zasięgu podczas rozmów i wygląda na to, że nowa wersja ostatecznie rozwiąże ten problem. Oczywiście, jak to bywa w przypadku wszystkich plotek na temat Apple, główny zainteresowany nie skomentował doniesień. Mimo wszystko informacje te wydają się całkiem prawdopodobne i należy czekać na oficjalne stanowisko Apple w tej sprawie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Biały iPhone 4 z nowymi antenami zadebiutuje wiosną?

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Biały iPhone 4 z nowymi antenami zadebiutuje wiosną?