High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   BitFenix Prodigy - ciekawa obudowa dla płyt Mini-ITX

Komputery i konsole

rss

BitFenix Prodigy - ciekawa obudowa dla płyt Mini-ITX

2012.05.26//  J. Kruczek
BitFenix Prodigy to interesująca obudowa dla płyt głównych formatu Mini-ITX. Konstrukcja korzysta z rosnącej popularności małych pecetów, a designem przypomina stację roboczą Apple Power Mac G5. Dzięki temu wygląda bardzo elegancko i efektownie.
Zobacz także: Zalman Z9 U3 - obudowa zapewniająca wydajne chłodzenie »Producent dał się poznać z bardzo oryginalnego podejścia do tworzenia obudów komputerowych. Najnowsza konstrukcja ma oferować styl i praktyczne podejście do tematu. BitFenix Prodigy mimo małych rozmiarów został bardzo dobrze wyposażony. Znajdziemy tu między innymi pięć wysuwanych klatek na dyski, filtry antykurzowe, przedni panel z możliwością montażu wentylatora o średnicy 230 mm i boczny panel z portami USB 3.0.
BitFenix Prodigy BitFenix Prodigy
BitFenix Prodigy BitFenix Prodigy
BitFenix Prodigy BitFenix Prodigy


Zobacz także: Thermaltake V3 BlacX Edition - sposób na budżetowy modding »BitFenix Prodigy pozwala również na zamontowanie chłodzenia wodnego, co docenią osoby lubiące extremalnie kręcić swoje komputery. W konstrukcji mają się zmieścić karty graficzne o długości nawet 300 mm. Miejsce na zasilacz znalazło się w dole obudowy. Sama płyta główna znajduje się w pozycji leżącej, co jest niecodziennym rozwiązaniem dla obudowy typu wieżowego. BitFenix Prodigy prezentuje się dość interesująco i zapewne znajdzie wielu entuzjastów. Premiera obudowy nastąpi już w czerwcu za cenę 70 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BitFenix Prodigy - ciekawa obudowa dla płyt Mini-ITX

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   BitFenix Prodigy - ciekawa obudowa dla płyt Mini-ITX