High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   BlackBerry Style 9670 - nowy smartfon z klapką od kanadyjskiego RIM

Telefony

rss

BlackBerry Style 9670 - nowy smartfon z klapką od kanadyjskiego RIM

2010.10.20//  J. Kruczek
BlackBerry Style 9670 to najnowsza propozycja kanadyjskiego koncernu RIM. Nowy smartfon ma udowodnić wszystkim, że telefony BlackBerry nie są dedykowane jedynie dla krawaciarzy, uganiających się za zawodowymi sukcesami.
Nowy telefon, BlackBerry Style 9670 został wyposażony w dwa ekrany LCD. Ne zewnątrz zastosowano wyświetlacz QVGA o przekątnej 2 cali, natomiast wewnątrz znajduje się wyświetlacz QVGA o przekątnej 2,7 cala. Smartfon działa na systemie BlackBerry OS 6.0. Telefon ma być dostępny w dwóch kolorach, podstarzałej Barbie i czarnym.
BlackBerry Style 9670 BlackBerry Style 9670
BlackBerry Style 9670 BlackBerry Style 9670
BlackBerry Style 9670 BlackBerry Style 9670


Zobacz także: Fujitsu zaprezentowało nowego smartfona z dwoma ekranami dotykowymi »BlackBerry Style 9670 posiada aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 5 megapikseli z wbudowanym fleszem. Smartfon zapewnia łączność WiFi, Bluetooth i GPS. Telefon zadebiutuje na amerykańskim rynku 31 października. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowy model trafi na pozostałe rynki i w jakiej cenie. Trzeba jednak przyznać, że RIM stworzyło ciekawą alternatywę dla swoich czysto biurowych modeli.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Apple MacBook - rzut okiem na wersję 12-calowąWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BlackBerry Style 9670 - nowy smartfon z klapką od kanadyjskiego RIM

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   BlackBerry Style 9670 - nowy smartfon z klapką od kanadyjskiego RIM