High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Block CVR-80 - nowe centrum rozrywki w kompaktowym urządzeniu

Audio-Video

rss

Block CVR-80 - nowe centrum rozrywki w kompaktowym urządzeniu

2014.11.03//  J. Kruczek
Marka Block zaprezentowała nowe urządzenie multimedialne o nazwie CVR-80. Mamy tu do czynienia z zaawansowaną bazą domowego centrum rozrywki. Producent w kompaktowym urządzeniu zamknął odtwarzacz płyt CD oraz tuner FM i DAB+.
Zobacz także: Yamaha CD-N301 - zaawansowany odtwarzacz CD z opcjami sieciowymi »To jednak nie koniec atrakcji. Block CVR-80 posiada wbudowany wzmacniacz o mocy 2x30 W przy 8 ohm. Spora część użytkowników najbardziej ucieszy się z rozbudowanej sekcji sieciowej. Producent zadbał o bogate możliwości korzystania ze źródeł internetowych.
Block CVR-80
Block CVR-80 Block CVR
Block CVR-80

Block CVR-80 pozwala na przewodowe połączenie LAN oraz bezprzewodowe WiFi. Mamy tu między innymi dostęp do rozgłośni internetowych oraz wsparcie dla transmisji danych z serwerów DLNA. Port USB pozwala na podłączenie komputerów, zaś moduł Bluetooth z aptx pozwala na bezstratne strumieniowanie muzyki z urządzeń mobilnych.
Zobacz także: Onkyo C-N7050 - odtwarzacz sieciowy CD dla wymagających »Użytkownicy będą mogli skorzystać do sterowania ze smartfonów ze specjalną aplikacją. Ta jest dostępna na systemy Android oraz iOS. Block CVR-80 jest już dostępny na polskim rynku za cenę 4800 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Block CVR-80 - nowe centrum rozrywki w kompaktowym urządzeniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Block CVR-80 - nowe centrum rozrywki w kompaktowym urządzeniu