High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Bose Companion 20 - ekskluzywne głośniki komputerowe

Komputery i konsole

rss

Bose Companion 20 - ekskluzywne głośniki komputerowe

2011.09.22//  J. Kruczek
Bose wprowadziło na rynek nowe głośniczki komputerowe Companion 20. Pozornie mamy do czynienia ze zwykłymi głośnikami, jednak ich cena i marka Bose zdradzają nieprzeciętną jakość. Zgodnie z zapewnieniami producenta dźwięk wydobywający się z małych kolumn będzie nieskazitelny.
Zobacz także: Philips zaprezentował głośniki USB do notebooków »Bose Companion 20 są kierowane przede wszystkim do zwykłych zastosowań, jednak również gracze i fani filmów nie powinni narzekać na jakość dźwięku. Producent wykorzystał technologię TrueSpace, która cyfrowo przetwarza sygnał stereo i dba o efekt przestrzeni, nawet przy małym rozstawieniu sprzętu.
Bose Companion 20 Bose Companion 20
Bose Companion 20 Bose Companion 20
Bose Companion 20 Bose Companion 20


Zobacz także: Harman Kardon GLA-55, kryształowe głośniki za przeszło 3000zł »Przy produkcji wykorzystano materiały wysokiej jakości, dzięki czemu zadbano o dźwięk wszystkich tonów. Bose Companion 20 otrzymały klasyczny i elegancki design, który spodoba się estetom. Producent postawił na minimalizm, dzięki czemu wyglądu głośników nie zepsuły żadne dodatkowe pokrętła i przyciski. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem okrągłej podstawki umieszczonej na przewodzie. Bose Companion 20 zadebiutowały już w sklepach i zostały wycenione na około 1000 złotych. Cena nie jest niska, ale fani dobrego dźwięku przyzwyczaili się już do sporych kosztów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bose Companion 20 - ekskluzywne głośniki komputerowe

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Bose Companion 20 - ekskluzywne głośniki komputerowe