High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Bose Lifestyle V-Class i T-Class - nowe kina domowe trafiły na rynek

Audio-Video

rss

Bose Lifestyle V-Class i T-Class - nowe kina domowe trafiły na rynek

2010.05.26//  J. Kruczek
Firma Bose wprowadza na rynek nowe zestawy kina domowego Lifestyle V-Class oraz T-Class, które łącza w sobie przestrzenny dźwięk Surround 5.1 z nowym inteligentnym systemem Unify, który upraszcza konfigurację kina domowego.
Zobacz także: Loewe Individual Mediacenter - nowoczesne centrum multimedialne w domu »System Unify zastosowany w nowych zestawach prowadzi użytkownika krok po kroku podczas podłączania każdego kolejnego urządzenia do zestawu kina domowego. System informuje za pomocą telewizora, jak podłączyć każde urządzenie i za pomocą, jakich przewodów. Systemy kina domowego Lifestyle zostały wyposażone w inteligentne porty, które przed użyciem dodatkowych urządzeń sprawdzają poprawność połączenia.
Bose Lifestyle Bose Lifestyle
Bose Lifestyle Bose Lifestyle
Bose Lifestyle Bose Lifestyle

Nowe systemy Lifestyle V-Class i T-Class zostały tak zaprogramowane, aby bez problemów podpiąć wszystkie dodatkowe urządzenia. Systemy posiadają możliwość podpięcia aż sześciu źródeł sygnału HD. Pilot Lifestyle pozwala na obsługę wszystkich urządzeń multimedialnych w mieszkaniu. W celu zaprogramowania uniwersalnego pilota wystarczy skierować pilota z danego urządzenia na główny moduł Lifestyle, a następnie wykonać polecenia wyświetlane na ekranie telewizora.
Zobacz także: Popcorn A200 - nowy odtwarzacz audio-video zadebiutował na rynku »Systemy Bose Lifestyle sa już dostępne na terenie Polski w salonach firmowych Bose. Nowe kina domowe kosztują od 8 tysięcy do 18 tysięcy w zależności od modelu, na jaki zdecyduje się użytkownik. Nowe urządzenia dają szerokie możliwości w aranżacji kina domowego i z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Bose Lifestyle Bose Lifestyle
Bose Lifestyle Bose Lifestyle
Bose Lifestyle Bose Lifestyle

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bose Lifestyle V-Class i T-Class - nowe kina domowe trafiły na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Bose Lifestyle V-Class i T-Class - nowe kina domowe trafiły na rynek