High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Bose Sleepbuds - inteligentne zatyczki do uszu zadbają o nasz sen

Gadżety

rss

Bose Sleepbuds - inteligentne zatyczki do uszu zadbają o nasz sen

2017.11.16//  J. Kruczek
Bose zaprezentował urządzenie o nazwie Sleepbuds. Gadżet ten ma pełnić rolę inteligentnych zatyczek do uszu. Technologie marki z zaawansowanych słuchawek pozwoliły stworzyć gadżet ułatwiający spanie w hałaśliwych miejscach.
Bose Sleepbuds przybrały formę wygodnych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Ich funkcja polega na wyciszaniu dźwięków otoczenia. Gadżet rozpoznaje szereg dźwięków niepożądanych w czasie snu, jak chrapanie, szczekanie psów, miauczenie kotów czy chaos generowany przez sąsiadów.
Bose Sleepbuds
Bose Sleepbuds Bose Sleepbuds
Bose Sleepbuds


Zobacz także: JBL Inspire 700 - słuchawki dla biegaczy z power bankiem »Zatyczki rozpoznają jednak dźwięk budzików. W ten sposób nie musimy się martwić, że rano nie wstaniemy na czas. Urządzenie przepuści bowiem do uszu dzwonek budzika. Bose Sleepbuds początkowo były dostępne w serwisie zbiórkowym za cenę 150 dolarów. Gadżet zamówiło 2900 osób, a pierwszy nakład został wyczerpany. Urządzenie dostępne w tradycyjny sposób będzie już kosztować 250 dolarów.
Bose Sleepbuds
Bose Sleepbuds
Bose Sleepbuds

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bose Sleepbuds - inteligentne zatyczki do uszu zadbają o nasz sen

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Bose Sleepbuds - inteligentne zatyczki do uszu zadbają o nasz sen