High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Bose SoundTouch Wi-Fi - nowe systemy audio do odtwarzania strumieniowego

Audio-Video

rss

Bose SoundTouch Wi-Fi - nowe systemy audio do odtwarzania strumieniowego

2013.10.12//  J. Kruczek
Bose wprowadza do sprzedaży w naszym kraju nowy system muzyczny o nazwie SoundTouch Wi-Fi. Zgodnie z nazwą urządzenie pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku przy zachowaniu jego jakości. Dzięki temu można się cieszyć ulubionymi utworami ze smartfonów, tabletów czy komputerów bez konieczności podłączania przewodami.
Wykorzystanie łączności WiFi pozwala nie tylko na sparowanie z innymi urządzeniami, ale także na korzystanie z radia internetowego i serwisów muzycznych. Producent przygotował trzy wersje nowego systemu. Każda z nich wyróżnia się rozmiarami, ale funkcjonalność pozostaje niemal identyczna.
Bose SoundTouch Wi-Fi
Bose SoundTouch Wi-Fi Bose SoundTouch Wi-Fi
Bose SoundTouch Wi-Fi


Zobacz także: Loewe Speaker 2go - bezprzewodowy głośnik dla elegantów »Bose SoundTouch 30 Wi-Fi może pełnić role głównego zestawu audio w domu. Korzysta on z nowych głośników i ma wymiary 25,4x43,2x17,8 cm. Mniejszy model został oznaczony cyfrą 20 posiada bardziej kompaktowe wymiary, dzięki czemu można go umieścić praktycznie w każdym miejscu bez zakłócenia wystroju pomieszczenia. Jego wymiary to 17,8x30,5x10,2 cm. Ostatni z modeli to po prostu Bose SoundTouch Wi-Fi. Ten zestaw ma pełnić rolę przenośnego głośnika i cechuje się wymiarami 15,2x25,4x7,6 cm. Niestety nowe systemy nie należą do tanich. Mniejsze modele kosztują 1699 złotych, zaś największa wersja została wyceniona na 2999 złotych.
Bose SoundTouch Wi-Fi
Bose SoundTouch Wi-Fi Bose SoundTouch Wi-Fi
Bose SoundTouch Wi-Fi

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bose SoundTouch Wi-Fi - nowe systemy audio do odtwarzania strumieniowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Bose SoundTouch Wi-Fi - nowe systemy audio do odtwarzania strumieniowego