High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Bowers & Wilkins P5 - profesjonalne słuchawki do odtwarzaczy MP3

Audio-Video

rss

Bowers & Wilkins P5 - profesjonalne słuchawki do odtwarzaczy MP3

2010.04.06//  J. Kruczek
Firma Bowers & Wilkins zaprezentowała swoje pierwsze słuchawki przeznaczone do mobilnych zastosowań. Model P5 to zaawansowany zestaw słuchawkowy, który podobnie jak pozostałe urządzenia firmy pozwala cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości.
Zobacz także: Słuchawki 5.1 Psyko - zestaw sorround na głowę graczy »Jak zapewnia producent, nowe słuchawki nie wykorzystują sztucznych efektów podbicia basów czy uwypuklenia wysokich tonów. Takie rozwiązania szybko męczą słuchaczy, dlatego firma postawiła na oryginalny dźwięk nagrania. B&W P5 wykorzystują specjalnie opracowane ultra-liniowe neodymowe magnesy i wysoko zoptymalizowaną kopułkę membrany. Takie rozwiązanie pozwala na wydobycie głębi z oryginalnego dźwięku.
Bowers & Wilkins P5 Bowers & Wilkins P5
Bowers & Wilkins P5 Bowers & Wilkins P5
Bowers & Wilkins P5 Bowers & Wilkins P5

Producent postawił też duży nacisk na konstrukcję słuchawek. Sztywna zamknięta konstrukcja i metalowa tarcza nauszników sprawiają, ze dźwięk nie jest naruszony przez niepotrzebne drgania. Urządzenie wykończono najwyższej jakości skórą z nowo zelandzkich owiec. Ekskluzywne wykończenie jest bardzo wygodne, dzięki czemu uszy nie męczą się przy dłuższym słuchaniu. Producent zapewnia też, że odpowiednio zbilansował dźwięk płynący ze słuchawek z odgłosami dochodzącymi z zewnątrz. Tak, aby użytkownik nie był całkowicie odizolowany od świata.

Bowers & Wilkins P5 Bowers & Wilkins P5
B&W P5 zostały też wyposażone w dodatkowy kabel dedykowany odtwarzaczom Apple. Zoptymalizowany kontroler na przewodzie umożliwia szybką i intuicyjną zmianę utworów i regulację głośności. Wszystkie złącza zostały pokryte złotem dla lepszej jakości dźwięku. Słuchawki B&W P5 pojawiają się już w większych sklepach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bowers & Wilkins P5 - profesjonalne słuchawki do odtwarzaczy MP3

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Bowers & Wilkins P5 - profesjonalne słuchawki do odtwarzaczy MP3