High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Brando EZSAVE - stacja dokująca do szyfrowania dysków twardych

Komputery i konsole

rss

Brando EZSAVE - stacja dokująca do szyfrowania dysków twardych

2012.04.20//  J. Kruczek
W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych jest jednym z najważniejszych elementów biznesu. Sposoby na zabezpieczanie dysków są najróżniejsze, a teraz dołącza do nich ciekawa stacja dokująca firmy Brando. Gadżet nie tylko zabezpiecza dane, ale też wygląda bardzo efektownie.
Zobacz także: LaCie Rugged Mini - mały pancernik z USB 3.0 »Sposób użycia stacji EZSAVE jest bardzo prosty. Wystarczy wpiąć nośnik danych do urządzenia i za pomocą numerycznej klawiatury ustalić hasło. EZSAVE pozwala na zaszyfrowanie danych algorytmem AES i 256 bitowym kluczem. Zaszyfrowany dysk zostanie otwarty na komputerze dopiero po wpięciu przez port USB 3.0 i wpisaniu ustalonego wcześniej klucza. Pozornie wygląda to dość prosto, ale znacząco podnosi bezpieczeństwo danych.
EZSAVE EZSAVE
EZSAVE EZSAVE
EZSAVE EZSAVE


Zobacz także: Transcend StoreJet Cloud - bezprzewodowy dysk SSD »Stacja dokująca pozwala również na odtwarzanie danych z podpiętego dysku na komputerze, do którego wpięto gadżet. EZSAVE pracuje pod systemami Windows, OS X oraz Linuks. Dzięki temu posiadacze niemal każdego komputera mogą pracować ze stacją i z dyskami zaszyfrowanymi przez EZSAVE. Gadżet pozwala na wpięcie dysków o rozmiarach 3,5 oraz 2,5 cala o pojemności do 3TB. Cena stacji EZSAVE została wyznaczona na 109 dolarów. To niewiele za zwiększenie bezpieczeństwa swoich danych.

EZSAVE EZSAVE
EZSAVE EZSAVE
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Brando EZSAVE - stacja dokująca do szyfrowania dysków twardych

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Brando EZSAVE - stacja dokująca do szyfrowania dysków twardych