High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Braven BRV-X TrueWireless - głośnik na wymagające wyprawy

Audio-Video

rss

Braven BRV-X TrueWireless - głośnik na wymagające wyprawy

2014.03.15//  J. Kruczek
Zima chyba już do nas nie przyjdzie, a to znaczy że lada moment wszyscy wyciągną z garaży motocykle, quady czy rowery i ruszą w teren. Nie ma nic przyjemniejszego niż wiosenna wyprawa w teren. Taki wypad warto sobie umilić na przykład dobrą muzyką.
Braven wprowadza na rynek głośnik mający być rozwiązaniem dla osób często przebywających w terenie. BRV-X TrueWireless posiada wszystkie cechy zaawansowanego głośnika bezprzewodowego, ale do tego zniesie bez problemu przejażdżkę na motorze crossowym czy quadzie.
Braven BRV-X TrueWireless
Braven BRV-X TrueWireless Braven BRV-X TrueWireless
Braven BRV-X TrueWireless

Wszelkie wstrząsy, zachlapania i ewentualne upadki nie będą większym problemem. Projektanci zadbali o specjalną wzmacnianą i uszczelnioną obudowę gwarantującą wysoką wytrzymałość. Po dotarciu na biwak wystarczy przetrzeć głośnik z błota i cieszyć się muzyką. Warto podkreślić, że Braven BRV-X TrueWireless posiada certyfikat IPX5 co oznacza, że jest odporny na zachlapania. Jeżeli głośnik nam wypadnie z łódki do jeziora to prawdopodobnie po wyłowieniu już nie będzie działał.
Zobacz także: SnaB Jukebox JB-1 - polski głośnik bezprzewodowy »Akumulator o pojemności 5200 mAh pozwala na ciągłą pracę przez około 12 godzin oraz na podładowanie baterii smartfona czy kamery. To kolejny plus podczas dłuższych wypraw. Braven BRV-X TrueWireless pracuje w paśmie przenoszenia 80 Hz do 20 kHz. Przesył dźwięku odbywa się za pomocą technologii Bluetooth bądź klasycznego portu jack 3,5 mm. W szybkim parowaniu głośnika i źródła dźwięku wykorzystamy moduł NFC. Pomyślano nawet o mikrofonie do prowadzenia rozmów telefonicznych. Braven BRV-X TrueWireless zadebiutował za cenę 229,99 dolarów.
Braven BRV-X TrueWireless
Braven BRV-X TrueWireless Braven BRV-X TrueWireless
Braven BRV-X TrueWireless
Braven BRV-X TrueWireless

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Braven BRV-X TrueWireless - głośnik na wymagające wyprawy

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Braven BRV-X TrueWireless - głośnik na wymagające wyprawy