High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Budżetowy iPhone trafi na rynek? Kolejne plotki o nowych smartfonach Apple

Telefony

rss

Budżetowy iPhone trafi na rynek? Kolejne plotki o nowych smartfonach Apple

2011.07.20//  J. Kruczek
Apple szykuje się już do premiery kolejnego iPhone'a, a w sieci ponownie rozgorzały plotki na temat tańszej wersji smartfona. Istnieje możliwość, że wraz z piątą generacją telefonu na rynek trafi uboższy model dedykowany dla osób, które do tej pory nie mogły sobie pozwolić na produkty Apple.
Informacje pochodzą od serwisu BGR, który powołuje się na źródło znajdujące się blisko producenta. Tani iPhone miałby trafić na rynek w cenie około 350 dolarów, czyli w przeliczeniu na naszą walutę cena wyniosłaby około 1000 złotych. To zdecydowanie taniej niż pełnoprawny iPhone, którego premierowe ceny są zawsze bardzo wysokie.
iPhone 3GS iPhone 3GS
iPhone 3GS iPhone 3GS
iPhone 3GS iPhone 3GS


Zobacz także: iRiver Vanilla i iRiver Tab - producent czytników e-książek powiększa asortyment »Technologicznie budżetowy iPhone miałby zostać oparty o model 3GS tak, więc będzie mocno odstawał od obecnych smartfonów. Mimo to urządzenie będzie miało spore szanse na odniesienie sukcesu na rynku tanich smartfonów. Co więcej to samo źródło mówi też o kontynuowaniu sprzedaży iPhone'a 4 wraz z jego następcą. W ten sposób firma miałaby zapełnić wszystkie przedziały cenowe w swojej ofercie. Do tej pory Apple skupiało się na najwyższej półce cenowej. Jeżeli doniesienia się potwierdzą to będziemy mieli do czynienia z małą rynkową rewolucją.
iPhone 3GS iPhone 3GS
iPhone 3GS iPhone 3GS
iPhone 3GS iPhone 3GS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Budżetowy iPhone trafi na rynek? Kolejne plotki o nowych smartfonach Apple

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Budżetowy iPhone trafi na rynek? Kolejne plotki o nowych smartfonach Apple