High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   CASE Remote Air umożliwi zdalne sterowanie lustrzanek przez WiFi

Foto

rss

CASE Remote Air umożliwi zdalne sterowanie lustrzanek przez WiFi

2016.07.26//  J. Kruczek
Serwisy zbiórkowe są źródłem wielu bardzo ciekawych projektów. Jednym z nich jest gadżet noszący nazwę CASE Remote Air. Jest to urządzenie pozwalające na zdalne kontrolowanie lustrzanek przez moduł WiFi.

CASE Remote Air jest niewielkim gadżetem o wadze niespełna 50 gramów i wymiarach 61x40,6x5 mm. Sprzęt podłączamy przez port USB do lustrzanki. Następnie tworzy się hot-spot do którego można się podłączyć za pomocą każdego urządzenia z WiFi.
CASE Remote Air
CASE Remote Air CASE Remote Air
CASE Remote Air

Prezentowany gadżet pozwala na zmiany ustawień lustrzanki podczas zarówno fotografowania, jak i filmowania. Twórcy umożliwili podgląd live view oraz udostępnili możliwość wykonywania zdjęć HDR czy time-lapsów. Dostaniemy też możliwość bezprzewodowego zgrywania zdjęć na podłączone urządzenia.
Zobacz także: Fujifilm instax Share SP-2 - kieszonkowa drukarka do zdjęć »Bateria gadżetu pozwala na pracę przez około 6 godzin. CASE Remote Air ma współpracować z większością lustrzanek Nikona oraz Canona. Z drugiej strony lustrzanki obsłużą urządzenia z systemami Windows, Android, iOS oraz Mac OS. W trakcie zbiórki na Indiegogo CASE Remote Air kosztuje 80 dolarów. Po uruchomieniu sprzedaży w październiku cena skoczy do 199 dolarów.
CASE Remote Air
CASE Remote Air
CASE Remote Air

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
CASE Remote Air umożliwi zdalne sterowanie lustrzanek przez WiFi

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   CASE Remote Air umożliwi zdalne sterowanie lustrzanek przez WiFi