High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   CINEMA HQ MT4160 - odtwarzacz multimedialny z tunerem DVB-T2

Audio-Video

rss

CINEMA HQ MT4160 - odtwarzacz multimedialny z tunerem DVB-T2

2011.03.15//  J. Kruczek
CINEMA HQ MT4160 to najnowszy odtwarzacz multimedialny firmy Media-tech, który posiada bogate możliwości odtwarzania. Największym atutem urządzenia jest wbudowany tuner DVB-T2 z funkcją nagrywania PVR i funkcją TimeShift.
Zobacz także: Odtwarzacz multimedialny Fluxx - nowoczesna baza kina domowego z procesorami Intel Atom »Nowy odtwarzacz obsługuje większość formatów multimedialnych, dzięki czemu pozwala na szerokie zastosowanie. Wśród obsługiwanych plików są oczywiście materiały w jakości Full HD oraz wielokanałowy dźwięk przestrzenny DD AC3. Całość możliwości uzupełniają pliki tekstowe z polskimi znakami, co ucieszy wszystkich fanów oglądania filmów w wersji kinowej.
CINEMA HQ MT4160 CINEMA HQ MT4160
CINEMA HQ MT4160 CINEMA HQ MT4160
CINEMA HQ MT4160 CINEMA HQ MT4160


Zobacz także: Iomega ScreenPlay MX HD - multimedialny odtwarzacz Full HD z wbudowanym dyskiem »Dużym atutem jest wbudowany tuner DVB-T2, który umożliwia odbiór telewizji cyfrowej i cyfrowego radia. Funkcja TimeShift pozwala na pauzowanie i cofanie audycji telewizyjnych w trakcie ich nadawania. PVR pozwala zaś na zapisywanie i odtwarzanie dwóch programów jednocześnie. Co więcej w trakcie nagrywania można oglądać inny program. Łącza USB pozwalają na odtwarzanie materiałów bezpośrednio z zewnętrznych źródeł. CINEMA HQ MT4160 pozwala też na obsługę gier z serwisu Native32. Urządzenie trafiło już do polskich sklepów w cenie 299 złotych i zostało objęte dwuletnią gwarancją producenta.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
CINEMA HQ MT4160 - odtwarzacz multimedialny z tunerem DVB-T2
 / 
Komentarze do: CINEMA HQ MT4160 - odtwarzacz...
edwinek pisze:

Dobry tuner. Posiadam go od miesiąca. Dobrze łapie sygnał, dobra jakość obrazu. Dużym plusem jest odtwarzanie 1080. Chodzi płynnie i nie przycina. Minus: kąt działania pilota - tragedii nie ma, ale mogłoby być lepiej

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   CINEMA HQ MT4160 - odtwarzacz multimedialny z tunerem DVB-T2