High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   CLAP - miniaturowy aparat w pamięci USB

Gadżety

rss

CLAP - miniaturowy aparat w pamięci USB

2011.07.07//  J. Kruczek
Gadżety na USB przybierają różne formy, jedne są bardzo praktyczne, a inne sprowadzają do różnych refleksji. Ostatnio bardzo popularnym gadżetem stały się miniaturowe aparaty fotograficzne, które pozwalają na wykonywanie ciekawych zdjęć w niemal każdej sytuacji.
Zobacz także: The Collector - pendrive na karty microSD »CLAP to kolejny miniaturowy aparacik połączony z pamięcią USB, dzięki czemu mamy przy sobie zawsze wygodnego pendrive'a oraz narzędzie do wykonywania zdjęć. Gadżet nie posiada ekranu LCD, ani wielu przycisków funkcyjnych, ale pozwala po kilku ćwiczeniach uchwycić ładne zdjęcia. CLAP wykona fotografie w rozdzielczości 1280x1024 pikseli oraz rejestruje filmy w jakości 720x480 pikseli.
CLAP CLAP
CLAP CLAP
CLAP CLAP


Zobacz także: Flexi-Drive Extreme Duo - szybki pendrive dla najbardziej wymagających »W obudowie nośnika USB znalazło się miejsce dla karty pamięci o pojemności 16GB. Właśnie ona będzie pełniła funkcję głównej pamięci i pomieści wykonywane zdjęcia. CLAP posiada wbudowany akumulator, ale producent nie zdradził na ile zdjęć on wystarczy. Całość została wbudowana w plastikową obudowę o rozmiarach 3,6x7,2x1,5 cm. Miniaturowy aparat to koszt 50 dolarów, co nie należy do atrakcyjnych ofert, ale ile się nie zapłaci za bycie wyjątkowym. Warto też zauważyć, że CLAP jest niemal identyczny, jak prezentowany już u nas Fuuvi.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
CLAP - miniaturowy aparat w pamięci USB

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   CLAP - miniaturowy aparat w pamięci USB