High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Canon EOS 60D - zaprezentowano nową lustrzankę dla wymagających

Foto

rss

Canon EOS 60D - zaprezentowano nową lustrzankę dla wymagających

2010.08.28//  J. Kruczek
Producenci aparatów fotograficznych wytoczyli ostatnio ciężkie działa, które mają zapewnić prymat na rynku lustrzanek. Najnowsze dziecko firmy Canon to model EOS 60D, który spisze się dobrze zarówno u wymagających fotografów, jak i u amatorów lubiących szpanować sprzętem najwyższej jakości.
Sercem najnowszej lustrzanki została matryca CMOS o rozdzielczości 18 megapikseli współpracująca z procesorem graficznym DIGIC 4. Nowy aparat oferuje możliwość wykonywania zdjęć seryjnych z prędkością 5,3 klatki na sekundę, z możliwością zapisu 58 zdjęć w najwyższej jakości podczas jednej serii.
Canon EOS 60D Canon EOS 60D
Canon EOS 60D Canon EOS 60D
Canon EOS 60D Canon EOS 60D


Zobacz także: Panasonic Lumix DMC-G10 trafił do Polski. Nowa lustrzanka już dostępna »Canon EOS 60D oferuje zakres czułości na poziomie ISO 100 - ISO 6400, dodatkowo podbijany do ISO 12800. Nowa lustrzanka posiada całkowicie przeprojektowaną obudowę, która została zaprojektowana tak, aby dostarczyć jak największa ergonomię pracy. Aparat wyposażono w 3-calowy odchylany ekran LCD. Najczęściej używane opcje zostały zgromadzone w jednej grupie przycisków. Aparat posiada także jedno pokrętło, w którym zgrupowano większość opcji nastawów.

Canon EOS 60D Canon EOS 60D
Canon EOS 60D Canon EOS 60D
Nowy Canon oferuję całą gamę usprawnień programowych pozwalających na dostosowywanie trybów do panujących warunków. Całe multum funkcji pozwala na wyciśnięcie z wykonywanego zdjęcia maksymalnej jakości. Nie mogło zabraknąć też funkcji kręcenia filmów w jakości Full HD. Aparat pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p przy 30, 25 i 24 klatkach na sekundę, filmy w jakości 720p zapisują się z prędkością 60 i 50 klatek na sekundę. Wszystkie materiały zapisywane są na kartach SDXC. Nowa lustrzanka już niedługo powinna trafić do sklepów i zapewne nie będzie należała do tanich.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Canon EOS 60D - zaprezentowano nową lustrzankę dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Canon EOS 60D - zaprezentowano nową lustrzankę dla wymagających