High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Canon EOS 6D - lustrzanka z modułami WiFi i GPS

Foto

rss

Canon EOS 6D - lustrzanka z modułami WiFi i GPS

2012.09.18//  J. Kruczek
Canon EOS 6D ma konkurować na rynku z Nikonem D600. Nowa konstrukcja również posiada pełną klatkę i choć matryca ma mniejszą rozdzielczość, to aparat nadrabia modułami WiFi i GPS. Co więcej propozycja Canona jest nieco mniejsza i lżejsza.
Moduły WiFi i GPS były dotąd domeną kompaktów, ale lustrzanki nie pozostają w tyle za technologią. Najważniejsze są jednak parametry wpływające na możliwości fotograficzne. Producent wykorzystał matrycę CMOS o rozdzielczości 20,2 megapikseli. Współpracuje ona z procesorem graficznym DIGIC 5+, co pozwala między innymi na regulację czułości w zakresie ISO 100-25600. Oczywiście istnieje możliwość zwiększenia zakresu do wartości ISO 50-102400.
Canon EOS 6D Canon EOS 6D
Canon EOS 6D Canon EOS 6D
Canon EOS 6D Canon EOS 6D


Zobacz także: Nikon D600 - oficjalna prezentacja pełnoklatkowej lustrzanki »Słabo wypada szybkostrzelność aparatu wynosząca zaledwie 4,5 klatki na sekundę. Canon EOS 6D ma być promowany, jako amatorskie rozwiązanie, choć cena w okolicach 2000 euro nie ułatwi tego zadania. Amatorom pomogą z pewnością automatyczne nastawy. Filmy w jakości Full HD zapiszemy z prędkością 30 klatek na sekundę. Wbudowany ekran posiada przekątną 3 cali. Niestety nie zdradzono danych na temat obsługiwanych kart pamięci oraz pojemności akumulatora. Niedługo powinny się pojawić informacje na temat dostępności aparatu na poszczególnych rynkach.
Canon EOS 6D Canon EOS 6D
Canon EOS 6D Canon EOS 6D
Canon EOS 6D Canon EOS 6D

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Canon EOS 6D - lustrzanka z modułami WiFi i GPS

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Canon EOS 6D - lustrzanka z modułami WiFi i GPS