High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Canon PowerShot S120 - nowy kompakt w eleganckim wydaniu

Foto

rss

Canon PowerShot S120 - nowy kompakt w eleganckim wydaniu

2013.08.23//  J. Kruczek
Canon PowerShot S120 jest kolejnym przedstawicielem klasy eleganckich kompaktów, które ponadto oferują dobrą jakość wykonywanych zdjęć i kilka ciekawych podzespołów. Producent zadbał w nowym modelu o szybszy procesor i nieco jaśniejszy obiektyw.
Zobacz także: Casio Exilim EX-ZR800 - nowy kompakt z Japonii »Nowy model został wyposażony w matryce CMOS o rozdzielczości 12,1 Mpix. Pozwala ona między innymi na pracę w zakresie czułości ISO 100-12800. Zastosowany obiektyw oferuje pięciokrotne przybliżenie i jasność w zakresie f/1,8-5,7. Całość w zestawieniu z poprawionym procesorem ma oferować znacznie lepszą jakość niż w poprzednich modelach z serii.
Canon PowerShot S120
Canon PowerShot S120 Canon PowerShot S120
Canon PowerShot S120


Zobacz także: Nikon Coolpix S6600 - ciekawy kompakt z odchylanym ekranem »Canon PowerShot S120 daje możliwość rejestrowania filmów w jakości Full HD przy prędkości 60 klatek na sekundę. Bardzo dobrze prezentują się też zdjęcia seryjne, które wykonamy z prędkością nawet 12,2 klatek na sekundę. Canon PowerShot S120 został wyposażony w stabilizację obrazu, zaś wszystkie zdjęcia zapiszemy na kartach SD/SDHC/SDXC. Wbudowany akumulator pozwoli wykonać około 230 zdjęć na jednym ładowaniu. Cena nowego modelu została wyznaczona na 450 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Canon PowerShot S120 - nowy kompakt w eleganckim wydaniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Canon PowerShot S120 - nowy kompakt w eleganckim wydaniu