High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Canon Powershot G1X Mark III - debiut zaawansowanego kompaktu

Foto

rss

Canon Powershot G1X Mark III - debiut zaawansowanego kompaktu

2017.10.17//  J. Kruczek
Canon Powershot G1X Mark III ma pełnić rolę najbardziej zaawansowanego kompaktu marki. I faktycznie aparat ma sporo cech, które przykuwają uwagę.

Producent zapewnia, że aparat daje nam możliwości niemal takie, jak bezlusterkowiec czy lustrzanka APS-C. Głównym elementem plasującym go w klasie kompaktów jest umocowany na stałe obiektyw 24-72 mm o jasności f/2,8-5,6. Projektanci nadali obudowie formę zbliżoną do klasycznych lustrzanek, a więc obudowa jest bardziej kanciasta.
Canon Powershot G1X Mark III
Canon Powershot G1X Mark III Canon Powershot G1X Mark III
Canon Powershot G1X Mark III

Canon Powershot G1X Mark III korzysta z 24-megapikselowego sensora APS-C z układem DualPixel AF. O przetwarzanie obrazu dba układ DIGIC 7. Taki zestaw pozwala między innymi na fotografowanie seryjne z wydajnością 9 kl./s. W kwestii nagrań wideo pozostano przy 1080p w 60 kl./s.
Zobacz także: Sony RX10 IV - nowy superzoom wyszedł na światło dzienne »Specyfikacja obejmuje 3-calowy ekran LCD oraz moduły WiFi, NFC i Bluetooth. Użytkownik będzie miał więc komplet możliwości w łączeniu się z innym sprzętem. Niestety akumulator pozwoli na wykonanie zaledwie 200 zdjęć na jednym ładowaniu. Canon Powershot G1X Mark III ma zadebiutować na rynku w listopadzie, a jego cena wyniesie 1200 euro. A to oznacza wysoka kwotę, jak za aparat kompaktowy.

Canon Powershot G1X Mark III
Canon Powershot G1X Mark III
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Canon Powershot G1X Mark III - debiut zaawansowanego kompaktu

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Canon Powershot G1X Mark III - debiut zaawansowanego kompaktu