High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Canon WUX10 Mark II - projektor Full HD

Audio-Video

rss

Canon WUX10 Mark II - projektor Full HD

2009.10.06//  J. Alex
Marzeniem każdego kinomaniaka jest specjalny pokój dedykowany tylko i wyłącznie oglądaniu filmów. O ile nie zawsze to marzenie udaje się spełnić to sam projektor jest w zasięgu coraz większej rzeczy miłośników kina domowego.

Canon WUX10 Mark II - projektor Full HD Canon WUX10 Mark II
Do niedawna królowały w naszych domach projektory HD Ready, Trudno się zresztą temu dziwić skoro ceny projektorów Full HD były stosunkowo wysokie. Ostatnio jednak widać wyraźny szturm projektorów wyświetlających obraz w rozdzielczości 1920 x 1080, których ceny zbliżają się już do modeli HD Ready.

Również firma Canon uczestniczy w tym wyścigu. Jej nowy model oznaczony jako WUX10 Mark II to projektor Full HD 1080p. Poza projektcją filmów może on również pełnić rolę rzutnika zdjęć. Funkcja foto oddaje wiernie kolory nawet w jasnych pomieszczeniach, które są zmorą dla projektorów.

Wbudowana lampa ma moc 275W, jasność na poziomie 3200 lumenów i kontrast 1000:1. Projektor zadebiutuje najpierw na rynku japońskim. Jego cena nie jest jeszcze znana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Akihabara News


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Canon WUX10 Mark II - projektor Full HD
 / 
Komentarze do: Canon WUX10 Mark II - projektor Full HD
olo pisze:

Nie da sie ukryc, ze projektory full hd tanieja. Jeszcze niedawno trzeba bylo wylozyc kolo 10,000 zl za tansze modele a teraz juz kolo 4000 zl kosztuja calkiem przyzwoite modele.

 / 
Komentarze do: Canon WUX10 Mark II - projektor Full HD
jack21 pisze:

Ostatnio się zastanawiałem nad Optomą HD20. Cena już niecałe 4000 zł. Za projektor Full HD to naprawdę nieźle.

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Canon WUX10 Mark II - projektor Full HD