High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Casio ClassPad FX-400CP - zaawansowany kalkulator z wyświetlaczem dotykowym

Gadżety

rss

Casio ClassPad FX-400CP - zaawansowany kalkulator z wyświetlaczem dotykowym

2012.12.05//  J. Kruczek
Casio ClassPad FX-400CP jest zaawansowanym kalkulatorem graficznym, którego możliwości docenią wszyscy zaawansowani pracownicy naukowi. Kalkulator pozwala w bardzo wyrafinowany sposób dokonywać wszelkich obliczeń.
Zobacz także: Mobilna drukarka Little Printer do pracy ze smartfonami »Urządzenie przede wszystkim posiada 4,7-calowy wyświetlacz kolorowy z panelem dotykowym. Dzięki niemu nie tylko dokonamy obliczeń, ale też rozrysujemy skomplikowane figury, a nawet będziemy mogli pracować ze zdjęciami. Wyświetlacz oferuje rozdzielczość 320x528 pikseli. Na pokładzie znalazło się miejsce dla 24 MB pamięci.
Casio ClassPad FX-400CP Casio ClassPad FX-400CP
Casio ClassPad FX-400CP Casio ClassPad FX-400CP
Casio ClassPad FX-400CP Casio ClassPad FX-400CP


Zobacz także: iDropper - futurystyczny koncept, który zrewolucjonizuje kopiowanie danych »Producent zadbał o port USB, zaś zasilanie zapewnia cztery akumulatory AAA. Kalkulator posiada wymiary 206x89x21,1 mm i waży 320 gramów. Oprócz ekranu dotykowego nie mogło zabraknąć klasycznej klawiatury kalkulatora. W zestawie znajduje się praktyczne piórko do pracy z obliczeniami. Casio ClassPad FX-400CP jest dowodem na to, że ciągle istnieje zapotrzebowanie na zaawansowane maszyny obliczeniowe. Co prawda smartfony i tablety oferują oprogramowanie kalkulatora, ale profesjonalny sprzęt ciągle jest niezastąpiony.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Casio ClassPad FX-400CP - zaawansowany kalkulator z wyświetlaczem dotykowym

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Casio ClassPad FX-400CP - zaawansowany kalkulator z wyświetlaczem dotykowym