High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Casio Exilim EX-ZR50 - prosty kompakt do robienia "selfie"

Foto

rss

Casio Exilim EX-ZR50 - prosty kompakt do robienia "selfie"

2014.08.24//  J. Kruczek
Ostatnio wszyscy producenci aparatów fotograficznych prześcigają się w pomysłach na nowoczesne rozwiązania, wbudowane gadżety i wymienne obiektywy. Coraz mniej na rynku ciekawych kompaktów mających szybko ustrzelić fotkę z wakacji.
Zobacz także: Easypix aquapix W1400 Active do robienia "selfie" pod wodą »Casio Exilim EX-ZR50 jest właśnie takim niezbyt skomplikowanym i poręcznym aparatem kompaktowym. Producent postawił w nim na 16-megapikselową matrycę. Wbudowany obiektyw pozwala osiągnąć aż dziesięciokrotne przybliżenie. Obiektyw pokrywa zakres ogniskowych 25-250 mm.
Casio Exilim EX-ZR50
Casio Exilim EX-ZR50 Casio Exilim EX-ZR50
Casio Exilim EX-ZR50


Zobacz także: Samsung Smart NX3000 debiutuje na polskim rynku »Twórcy pomyśleli o miłośnikach selfie i przygotowali ekran na zawiasie. Pozwala on między innymi na odchylenie go o 180 stopni co ułatwi robienie autoportretów. Dużą zaletą przy tych zdjęciach jest drugi przycisk migawki na przednim panelu. Pozostałe elementy kompaktowy standard. W tej chwili aparat wchodzi na rynek japoński i nie wiemy, kiedy pojawi się on na pozostałych rynkach.

Casio Exilim EX-ZR50
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Casio Exilim EX-ZR50 - prosty kompakt do robienia "selfie"

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Casio Exilim EX-ZR50 - prosty kompakt do robienia "selfie"