High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Cat B25 - nowy pancerny telefon debiutuje w Polsce

Telefony

rss

Cat B25 - nowy pancerny telefon debiutuje w Polsce

2014.05.27//  J. Kruczek
Marka Caterpillar wprowadza na polski rynek kolejny swój telefon. Słuchawka została oczywiście zaprojektowana według standardów zapewniających wytrzymałość w najcięższych warunkach użytkowania.
Cat B25 jest klasycznym telefonem nie zawierającym żadnych technologicznych nowinek. Urządzenie przeznaczono dla osób potrzebujących zwykłego telefonu w sytuacjach, w których normalny sprzęt zostałby zakatowany.
Cat B25
Cat B25 Cat B25
Cat B25

Najważniejszą cechą jest obudowa spełniająca certyfikat IP67. Oznacza to pełną pyło i wodoszczelność. Cat B25 będzie działał w zanurzeniu na głębokości metra przez około pół godziny. Telefon bez problemu wytrzyma upadek z wysokości 1,8 metra na twardą powierzchnię. Temperatury w zakresie od -5 do 50 stopni Celsjusza nie będą przeszkadzały w działaniu.
Zobacz także: myPhone Hammer - debiut polskiego pancernego telefonu »Cat B25 oferuje możliwość obsługi dwóch kart SIM, zaś jedno ładowanie akumulatora zapewni około 9,5 godzin ciągłej pracy. Telefon posiada 2-calowy ekran o rozdzielczości 240x320 pikseli. Użytkownik skorzysta z 512 MB pamięci bądź z kart microSD o pojemności do 8 GB. Pracę wspomoże latarka LED. Cat B25 debiutuje na rynku za cenę 379 złotych, co jest nie najgorszą ofertą.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cat B25 - nowy pancerny telefon debiutuje w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Cat B25 - nowy pancerny telefon debiutuje w Polsce