High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Century Monolith - obudowa do iPhone'a z wbudowanym projektorem

Gadżety

rss

Century Monolith - obudowa do iPhone'a z wbudowanym projektorem

2011.10.16//  J. Kruczek
Ludzie należą do gatunku, który nigdy nie będzie zadowolony. Wszystko można udoskonalić, a każde urządzenie, nawet to najlepsze może być jeszcze bardziej użyteczne. Przede wszystkim fani Apple zdają się odczuwać wewnętrzną potrzebę ukochanego sprzętu, co doskonale widzą producenci gadżetów i akcesoriów.
Zobacz także: Power Fort iPhone i iPower Fort - dodatkowe akumulatory do urządzeń Apple »iPhone jest jednym z najczęściej udoskonalanych smartfonów, a lista dodatkowych akcesoriów jest niczym niekończąca się opowieść. Jednym z najciekawszych akcesoriów zaprezentowanych w ostatnim czasie jest obudowa Monolith od japońskiej firmy Century. Przede wszystkim Monolith chroni telefon przed upadkami i uszkodzeniami mechanicznymi, ale to nie koniec jego bogatych możliwości.
Century Monolith Century Monolith
Century Monolith Century Monolith
Century Monolith Century Monolith


Zobacz także: iPhone Dot - obrotowa kamera do smartfona Apple »Monolith posiada wbudowany projektor, który pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 24 cali w formacie 16:9. Rozdzielczość wynosi 640x360 pikseli, co w zupełności wystarczy do oglądnięcia klipu z internetu bądź zdjęć zapisanych przez iPhone'a. Urządzenie oferuje kontrast 1000:1 oraz jasność 12 lumenów. Oczywiście nie są to wyniki wybitne, ale w zupełności wystarczą podczas małej imprezy ze znajomymi. Wbudowana bateria pozwala na 3 godziny wyświetlania obrazu bądź na wydłużenie o 50% czasu pracy smartfona. Praktyczny gadżet został wyceniony na 260 dolarów.

Century Monolith Century Monolith
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Century Monolith - obudowa do iPhone'a z wbudowanym projektorem

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Century Monolith - obudowa do iPhone'a z wbudowanym projektorem