High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Chieftec Dragon DX-02B - obudowa do stworzenia mocnego peceta

Komputery i konsole

rss

Chieftec Dragon DX-02B - obudowa do stworzenia mocnego peceta

2012.12.05//  J. Kruczek
Chieftec Dragon DX-02B ma być obudową kierowaną głównie do bardzo wymagających graczy. Nowoczesny design i praktyczne wnętrze konstrukcji pozwolą na budowę wydajnego i efektownego komputera.
Zobacz także: Cooler Master Silencio 650 - idealnie wyciszona obudowa dla wymagających »Konstrukcja zalicza się do grupy Midi Tower i oferuje wymiary 590x225x549 mm. Większość obudowy została wykonana ze stali SECC o grubości 1 mm. Użytkownik otrzyma dostęp do górnego panelu wyposażonego w port USB 3.0 oraz dwa USB 2.0. Nie zabrakło na panelu miejsca dla złącza eSATA oraz wejścia i wyjścia audio. Z boku znalazły się dwa okienka powstałe z myślą o moderach, zaś z tyłu zadbano o przepusty dla chłodzenia cieczą.
Chieftec Dragon DX-02B Chieftec Dragon DX-02B
Chieftec Dragon DX-02B Chieftec Dragon DX-02B
Chieftec Dragon DX-02B Chieftec Dragon DX-02B


Zobacz także: Aerocool Strike-X GT - funkcjonalna obudowa z krzykliwym designem »Chieftec Dragon DX-02B pozwala na montaż płyt E-ATX, ATX oraz mATX. We wnętrzu znajdziemy miejsce dla ośmiu kart rozszerzeń o długości do 340 mm. Producent zadbał o cztery zatoki 5,25 cali, zaś dla dysków znajdziemy sześć zatok 3,5 cala. W zestawie znalazły się dwa adaptery dla dysków 2,5 cali. W obudowie znalazły się cztery wentylatory z niebieskim podświetleniem LED. Dwa z boku i dwa na górze. Użytkownik może dołożyć dodatkowe trzy wiatraki. Premiera obudowy nastąpi 12 grudnia, choć nie zdradzono jeszcze ceny.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chieftec Dragon DX-02B - obudowa do stworzenia mocnego peceta

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Chieftec Dragon DX-02B - obudowa do stworzenia mocnego peceta