High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Chieftronic M1 - niewielka obudowa PC dla graczy

Komputery i konsole

rss

Chieftronic M1 - niewielka obudowa PC dla graczy

2019.08.12//  J. Kruczek
Chieftronic M1 można określić, jako mniejsza wersję cenionej obudowy G1. Nowa konstrukcja cechuje się oryginalnym designem oraz wysoką funkcjonalnością.
Zobacz także: Cooler Master MasterBox Q500L - niewielka, ale pojemna obudowa PC »Najnowsza konstrukcja zalicza się do klasy konstrukcji Cube, co oznacza, że można z jej pomocą zbudować niewielki komputer. Małe nie znaczy mało efektowne. Na bokach oraz górze umieszczono szklane panele, zaś z przodu znalazły się dwa podświetlane pasy LED.
Chieftronic M1
Chieftronic M1 Chieftronic M1
Chieftronic M1

Wnętrze obudowy pozwala na umieszczenie płyt głównych w formacie mATX oraz czterech kart. Oddzielna komora na dole pozwala na umieszczenie dwóch dysków 2,5" oraz dwóch 3,5". Znalazło się tam także miejsce na zasilacz typu ATX. Chieftronic M1 może korzystać z trzech wentylatorów. Dwa umieścimy z przodu a jeden w tylnej części. Standardowo w obudowie znajdzie się tylko tylny wiatrak z podświetleniem RGB LED.
Zobacz także: Zalman K1 - polski debiut obudowy PC »Chieftronic M1 cechuje się wymiarami 400x270x350 mm oraz wagą 7,47 kg. Obudowa ma trafić na polski rynek jeszcze w tym miesiącu. Cena konstrukcji wyniesie około 380 zł.
Chieftronic M1
Chieftronic M1
Chieftronic M1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chieftronic M1 - niewielka obudowa PC dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Chieftronic M1 - niewielka obudowa PC dla graczy