High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ClamBook - koncepcyjny gadżet zmieniający smartfona w laptopa

Gadżety

rss

ClamBook - koncepcyjny gadżet zmieniający smartfona w laptopa

2012.06.08//  J. Kruczek
Smartfony oferują spore możliwości multimedialne i nie tylko. Ich największym minusem jest jednak mały ekran i niezbyt wygodna w obsłudze klawiatura wyświetlana na ekranie. Rozwiązaniem poszerzającym możliwości telefonu jest gadżet o nazwie ClamBook.
Zobacz także: Logitech Wireless Solar Keyboard K760 - bezprzewodowa klawiatura z panelami słonecznymi »Urządzenie jest bardzo lekkim i eleganckim akcesorium pozwalającym zmienić smartfona w notebooka. Gadżet wyposażono w ekran o proporcji 16:9. Niestety nie są jeszcze znane szczegóły techniczne wyświetlacza, przez co ciężko mówić o dokładnych plusach ClamBook. Wiadomo natomiast, że prezentowany gadżet trafi już niedługo do sprzedaży.
ClamBook ClamBook
ClamBook ClamBook
ClamBook ClamBook


Zobacz także: PowerSkin - pokrowce ochronne z wbudowanym akumulatorem »ClamBook będzie się łączył ze smartfonami z iOS oraz Androidem. Prawdopodobnie za pośrednictwem dodatkowej stacji dokującej. Urządzenie ma posiadać porty USB oraz HDMI, co pozwoli na współpracę z komputerami, telewizorami, czy innymi urządzeniami. Do tej pory zaprezentowano jedynie grafiki koncepcyjne, ale twórcy projektu zapewniają, że mamy do czynienia nie tylko z konceptem, ale urządzeniem zmierzającym do produkcji. Czas pokaże, czy ClamBook trafi do sprzedaży.

ClamBook ClamBook
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ClamBook - koncepcyjny gadżet zmieniający smartfona w laptopa

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ClamBook - koncepcyjny gadżet zmieniający smartfona w laptopa