High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Compro VideoMate U80 USB Tuner - tuner telewizji cyfrowej na USB

Komputery i konsole

rss

Compro VideoMate U80 USB Tuner - tuner telewizji cyfrowej na USB

2010.08.17//  J. Kruczek
Compro VideoMate U80 USB Tuner to małe urządzenie przypominające wyglądem tradycyjnego pendrive'a. Gadżet jest jednak tunerem telewizji cyfrowej, który pozwala na wygodne uruchamianie cyfrowej telewizji na każdym komputerze czy laptopie bez konieczności instalowania dodatkowego osprzętu.
Zobacz także: Kinect pokieruje telewizorami i komputerami. PrimeSense pracuje nad adaptacją nowej technologii »Tuner USB obsługuje standard 2.0, który w zupełności wystarcza do uzyskania płynnego obrazu z sygnału telewizji cyfrowej. Największym atutem jest niewątpliwie niewielki rozmiar urządzenia i możliwość podpięcia bez zdejmowania obudowy. Większość tunerów telewizji cyfrowej wymaga wpięcia w płytę główną, co dla wielu użytkowników jest problemem.
Compro VideoMate U80 USB Tuner Compro VideoMate U80 USB Tuner
Compro VideoMate U80 USB Tuner Compro VideoMate U80 USB Tuner
Compro VideoMate U80 USB Tuner Compro VideoMate U80 USB Tuner


Zobacz także: Firma Platinet wprowadziła na rynek nowy czytnik kart pamięci Omega »Producent zapewnia, ze urządzenie oferuje obraz w wysokiej jakości dzięki kompresji SDTV, h.264 i 1080i HDTV. Dodatkowo w zestawie użytkownik otrzymuje oprogramowanie, które pozwala na odtwarzanie i edytowanie kanałów telewizji cyfrowej. Oprogramowanie pozwala na odtwarzanie równocześnie trzech kanałów na podzielonym ekranie. Funkcja Vista Gadget pozwala natomiast na oglądanie telewizji w oknie umieszczonym na bocznym pasku w systemie Windows Vista. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób nielubiących ingerować w wnętrzności komputera, a często korzystających z cyfrowych źródeł telewizji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Compro VideoMate U80 USB Tuner - tuner telewizji cyfrowej na USB

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Compro VideoMate U80 USB Tuner - tuner telewizji cyfrowej na USB