High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Conceptronic Action Speaker - bezprzewodowy głośnik z subwooferem

Audio-Video

rss

Conceptronic Action Speaker - bezprzewodowy głośnik z subwooferem

2014.08.04//  J. Kruczek
Conceptronic wprowadził do sprzedaży bardzo ciekawy głośnik Action Speaker. Urządzenie jest sprzętem dla miłośników mobilności. Solidna obudowa i przymocowany pasek pozwalają na swobodne przenoszenie i stawianie głośnika gdzie tylko chcemy. Może nam on również umilać długą pieszą wyprawę.
Zobacz także: Braven Mira - mały głośnik pod prysznic i w teren »Podstawową formą łączności Conceptronic Action Speaker jest oczywiście moduł Bluetooth. Producent przewidział jednak możliwość podłączenia głośnika do starszych sprzętów za pomocą klasycznego przewodu z wtykiem 3,5 mm. Dzięki temu bez problemy sparujemy sprzęt z każdym źródłem dźwięku.
Conceptronic Action Speaker
Conceptronic Action Speaker Conceptronic Action Speaker
Conceptronic Action Speaker


Zobacz także: JBL Clip - bezprzewodowy głośnik dla podróżników »Conceptronic Action Speaker został wyposażony także w czytnik kart pamięci SD oraz w port USB. Ten drugi pozwoli na odtwarzanie treści z pamięci przenośnych. Wbudowany akumulator pozwoli na odtwarzanie muzyki przez około 6 godzin. Graficzny korektor pomoże w ustawieniu parametrów. Dodajmy, że Conceptronic Action Speaker posiada wbudowany subwoofer o mocy 12 W. Głośniki satelitarne pracują zaś w paśmie przenoszenia 100 Hz - 20 kHz. Nowy model jest już dostępny w sklepach za cenę 199 złotych.

Conceptronic Action Speaker
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Conceptronic Action Speaker - bezprzewodowy głośnik z subwooferem

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Conceptronic Action Speaker - bezprzewodowy głośnik z subwooferem